Київ, вул.Січових Стрільців, 3 (Офіс), Київ, Україна
+380 (67) 885-47-39
+380 (50) 585-17-64
+380 (93) 107-14-94
вверхвниз
-19%1 день
Центрифуга медична лабораторна TDL-4A (15 мл х 24 шт) Zenith Lab
- В наявності
- Код: TDL-4A
52 700 ₴
42 687 ₴
+380 (67) 885-47-39
Viber
- +380 (50) 585-17-64
- +380 (93) 107-14-94Бухгалтерія
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис товару
Корпус центрифуги виготовлений із високоміцного пластику. Ця модель має такі переваги: невеликі габарити, мала вага, велика місткість, низький рівень шуму, висока ефективність тощо. Її можна використовувати в лікарнях та біохімічних лабораторіях для якісного аналізу сироватки, сечовини та плазми.
- має безщітковий електродвигун постійного струму;
- показник швидкості обертання й таймер зображаються на окремих LED-дисплеях;
- зображення коду помилки на LED дисплеї, регулювання швидкості;
- до комплекту постачання входить ротор;
- висока швидкість для коротких таймерів центрифугування;
- невелика площа;
- проста в експлуатації;
- регулювання швидкості кроку;
- класичний металевий корпус;
Захисний механізм:
- захист від перевищення швидкості та дисбалансу;
- з запобіжним вимикачем — припинення роботи під час відкриття кришки центрифуги.
Характеристики:
| МАКС ПРО/МІН | 4000 об/хв, безступеневе регулювання швидкості |
| Макс RCF/ВКВ | 2325хg |
| Таймер | 0-99 хв |
| Місткість ротора | 15 мл х 24 шт |
| Об'єм склянок, що входить до комплекту | 20 мл |
| Розміри пробірок для використання в склянці | до 18 х 100 мм |
| Розміри пробірок для використання без склянки | до 20 х 100 мм |
| Розміри | 330 x 360 x 330 мм |
| Вага | 14 кг |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Zenith Lab |
| Країна виробник | Китай |
| Тип обладнання | Центрифуги лабораторні |
| Напруга живлення | 220 В |
Інформація для замовлення
- Ціна: 42 687 ₴


