Віброплатформа Zoryana — універсальний тренажер
Це інноваційний тренажер для фітнесу, підтримки форми та корекції фігури. Принцип дії віброплатформи полягає в залученні рефлексів тіла для тренування м'язів комфортним для вас способом. З таким апаратом ви забудете про дихання і в рази збільшите інтенсивність тренування не виходячи з дому.
Тренування підійдуть для кожного. Віброплатформа робить спорт доступним для новачків, людей похилого віку та тих, кому фізичні навантаження даються непросто. Також пристрій можна використовувати як масажер комплексної дії. У таких випадках ви позбудетеся болю в м'язах і поліпшите кровообіг по всьому тілу.
Zoryana Fitness — професійне обладнання для використання в домашніх умовах, фітнес-лужніх і оздоровчих центрах.

Функції та режими віброплатформи
Апарат має 11 автоматичних режимів, кожен із яких запускає певний ритм тренування. У режимі ручного керування віброплатформа Zoryana Fitness дає змогу самостійно регулювати інтенсивність і амплітуду вібрації від 1 до 99 рівня.
Важливо зазначити, що ергономічна форма апарата створена такою недарма. Чим ближче до центру платформи стоять ноги, тим менше навантаження ви дістаєте. Ця особливість дає змогу самостійно підлаштовувати інтенсивність тренування під ваші потреби та побажання.
| Технічні характеристики та особливості | |
| Тип масажера | Вібромасажні платформи |
| Живлення | Мережа |
| Потужність | 200 Вт |
| Вага | 15 кг |
| Габарити (ШхДхВ) | 34 х 66 х 13 см |
| Габарити в пакованні (ШхДхВ) | 43 х 76 х 20 см |
| Комплектація | Віброплатформа, пульт, еспандер (2 шт.), гарантійний талон, товарний чек |
| Кількість режимів масажу | 11 |
| Гарантія | 3 роки |
| Артикул | z1458fs |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Zoryana |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Тип управління | Електронно-механічне |
- Ціна: 6 480 ₴




