Київ, вул.Січових Стрільців, 3 (Офіс), Київ, Україна
+380 (67) 885-47-39
+380 (50) 585-17-64
+380 (93) 107-14-94
Опис товару
Zoryana Тарілка — це електромасажер для ніг із роликовим і компресійним впливом. Додаткова функція — інфрачервоне підігрівання. Апарат виконує повітряно-компресійний масаж верхньої поверхні стопи, тоді як ролики розминають підошву знизу.

Як працює компресійний масажер для ніг Zoryana?
Під час роботи масажер Тарілка розминає стопу користувача знизу спеціальними масажними роликами за типом шіацу. Зверху розташовані повітряні подушки, які впливають на ногу користувача стисненим повітрям. Вибрати потрібний режим роботи масажера можна за допомогою панелі керування на корпусі пристрою.
Апарат має такі функції:
- 3 рівні інтенсивності масажу.
- 3 режими роботи.
- Можливість під'єднувати інфрачервоне підігрівання.
- Встановлення таймера до 30 хвилин безперервної роботи.

Чому варто купити масажер Zoryana Тарілка?
- Компресійний масаж повітряними подушками сприятливо впливає на лімфатичну систему та покращує лімфодренаж.
- Завдяки впливу на верхню частину стопи підошва щільніше притискається до роликів, що гарантує глибший масаж.
- Апарат ефективно позбавляє втоми та синдрому важких ніг.
- Профілактика захворювань вен у разі малорухливого способу життя.
- Зняття втоми та розслаблення.
| Технічні характеристики та особливості | |
| Призначення | Для ног |
| Тип масажу | Повітряно-компресорний, Розминання, Роликовий, Шіацу |
| Живлення | Мережа |
| Потужність | 40 Вт |
| Частота | 50-60 Гц |
| Вага | 5 кг |
| Функції | Інфрачервоне прогрівання, Автовимкнення, Підігрів, Регулювання інтенсивності масажу, Таймер |
| Габарити (ШхДхВ) | 33 х 39 х 18 см |
| Комплектація | Масажер, інструкція українською мовою, гарантійний талон, товарний чек |
| Гарантія | 3 роки |
| Артикул | z4160ta |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Zoryana |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір корпусу | Чорний |
| Область застосування масажера | Щиколотки, Ступні, Пальці ніг |
| Стан | Новий |
| Тип | Масажер для ніг |
| Тип управління | Електронне |
| Функціональність масажера | Розминаючий масаж, Вібраційний масаж, Компресійний масаж, Роликовий масаж |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 420 ₴





