Київ, вул.Січових Стрільців, 3 (Офіс), Київ, Україна
+380 (67) 885-47-39
+380 (50) 585-17-64
+380 (93) 107-14-94
Опис товару
Стіл виробничий медичний АТОН СТ-ПР призначений для розміщення на ньому приладів, обладнання або витратних матеріалів.
Медичний стіл складається з розбірного металевого каркасу з полімерним покриттям, верхньої полиці, виконаної з високоякісної нержавіючої сталі та нижньої полиці, виконаної із сталі з полімерним покриттям. Верхня полиця лежить на полістирольній основі.
| Матеріал | сталь з полімерним покриттям |
| нержавіюча сталь | |
| Габаритні розміри | 1205х585х850 мм |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Атон |
| Країна виробник | Україна |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 20 кг |
| Висота | 850 мм |
| Ширина | 585 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін експлуатації | 18 міс. |
| Довжина | 1205 мм |
| Колісні опори | не передбачені |
| Максимальне навантаження на всю конструкцію | 54 |
| Максимальне навантаження на одну полицю | 27 |
| Матеріал каркаса | метал |
| Матеріал полиці | метал — неіржавкий метал |
| Призначення | Для медичної апаратури |
| Полиця | 2 шт. |
| Струк служби (не меніше) | 60 міс. |
| Тип | Медичний столик |
| Тип конструкції | Розбірна |
| Тип опор | Ніжки |
Інформація для замовлення
- Ціна: 10 900 ₴


