Київ, вул.Січових Стрільців, 3 (Офіс), Київ, Україна
+380 (67) 885-47-39
+380 (50) 585-17-64
+380 (93) 107-14-94
Опис товару
Тумба приліжкова медична АТОН ТП-П призначена для розміщення та зберігання ліків, посуду, предметів гігієни та дрібних особистих речей хворого.
Столик-тумбочка медична виконана у вигляді металевого каркаса з полімерним покриттям, встановленого на колеса, 2 з яких оснащені гальмами.
У верхній частині розташований ящик. Нижня частина виконана як шафка з дверцятами, розділена металевою полицею на 2 частини. Середня частина - полиця, відкрита з 3 сторін.
Медична тумбочка оснащена полицею-столиком, яка регулюється по висоті.
Стільниця та відкидна полиці виготовлені з ламінованого ДСП.
| Матеріал | сталь з полімерним покриттям |
| Габаритні розміри з відкинутою полицею, мм | 410х601х750 |
| Вага столика, кг | 24 |
| Допустиме навантаження на стільницю, кг | 15 |
| Допустиме навантаження на відкидну полицю, кг | 5 |
| Допустиме навантаження на ящик, кг | 8 |
| Гарантійний термін експлуатації, міс. | 18 |
| Термін служби (щонайменше), міс. | 60 |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Атон |
| Країна виробник | Україна |
| Висувний ящик | 1 шт. |
| Колісні опори | самоорієнтуються, 4 (шт.) |
| Максимальне навантаження на всю конструкцію | 27 кг |
| Максимальне навантаження на один ящик | 8 кг |
| Максимальне навантаження на одну полицю | 5 кг |
| Призначення | Для медикаментів |
| Полиця | 5 шт. |
| Ручки для переміщення візка | 1 шт. |
| Тип | Медичний столик |
| Тип конструкції | Нерозбірна |
| Тип опор | Колісні опори |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 24 кг |
| Висота | 750 мм |
| Діаметр колісних опор | 40 мм |
| Довжина | 601 мм |
| Ширина | 410 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Матеріал полиці | метал |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін експлуатації | 18 міс. |
| Струк служби (не меніше) | 60 міс. |
Інформація для замовлення
- Ціна: 12 535 ₴



