-5%Електроскутер LHPRO JAGOR Xdao Electric Scooter 1500 W 72V25Ah
- В наявності
- Код: 246955
69 848 ₴
66 355,60 ₴
- +380 (50) 585-17-64
- +380 (93) 107-14-94Бухгалтерія
| Виробник | Xdao Electric Scooter |
|---|---|
| Тип пристрою | електроскутер |
| Призначення | для міських поїздок, для щоденних поїздок, для кур'єрської доставки |
| Потужність двигуна, Вт | 1500 |
| Максимальна швидкість | 50 км/год |
| Запас ходу | 50 км |
| Акумулятор | 72 В 25 А·год |
| Час повного заряджання | 5 годин |
| Діаметр коліс | 10" |
| Гальма | передні дискові, задні барабанні |
| Максимальне навантаження | до 150 кг |
| Вага, кг | 80 |
| Розміри, мм | 1650 х 700 х 1090 |
| Гарантія, міс | 12 |
Електроскутер XDAO LHPRO Electric Scooter 1500 W 72V25Ah — оригінальна модель з електродвигуном власного виробництва та номінальною потужністю 1500W, літієвим акумулятором 72 В 25 А·год, дисковими гальмами спереду та барабанними на задньому колесі. Може переміщатися на відстань до 50 км на одному заряді. Максимальна швидкість до 50 км/год.
Напівсфери для дзеркал заднього огляду та пульти керування вироблені ергономічно та якісно. Дисплей інформативний і контрастний його форма прямокутна та гармонійно вписується в екстер'єр XDAO.
Безщітковий двигун із прямим приводом максимальною потужністю 1500W зменшує знос і дасть змогу тривалий час користуватися скутером без додаткового обслуговування. Сидіння за властивостями наповнювача та якісним покриттям практично є ідеальним, що для водія та пасажира безсумнівно додасть відчуття комфорту та задоволення в дорозі.
Зазори між деталями пластику мінімальні, фарбування якісне з ефектом глибини, рівне та гарне. Стане вашим улюбленцем і помічником у життєвих ситуаціях і безперечно зацікавить багатьох мотоаматорів. Вигідний екологічний електроскутер жодних вихлопних газів та іншого забруднення довкілля.
Під час керування електротранспортом до 3000 Вт не потрібно мати водійські права та реєстраційні документи на нього (згідно з п. 1.10 і 2.13 ПДД). Але радимо мати документи з технічними характеристиками транспортного засобу.
Основні характеристики:
- Двигун: максимальна потужність 1500W
- Максимальна швидкість: до 50 км/год
- Запас ходу: до 50 км
- Акумулятор: Li-ion 72В 25А·год
- Час повного заряджання: 5 годин
- Передня шина: 10-3.0
- Задня шина: 10-3.0
- Передні гальма: Дискові
- Задні гальма: Барабани
- Максимальне навантаження: до 150 кг
- Екран: Інформаційний LCD-дисплей
- Світлодіодні ліхтарі
- Протиугінна система
Комплектація
- РК-дисплей високої контрастності
- LED-оптика
- Охоронна сигналізація
- Світлодіодна фара
- Дзеркала заднього огляду
- Пластикова ніша для речей
- Підніжка для пасажира
- Опорна спинка для пасажира
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
- Ціна: 66 355,60 ₴




