Київ, вул.Січових Стрільців, 3 (Офіс), Київ, Україна
+380 (67) 885-47-39
+380 (50) 585-17-64
+380 (93) 107-14-94
Опис товару
| Технічна характеристика | Розмір |
|---|---|
| Максимальна висота | 1000 мм |
| Мінімальна висота | 530 мм |
| Товщина матраца | 50 мм |
| Довжина верхньої секції | 2150 мм |
| Ширина верхньої секції | 680 мм |
| Довжина основи | 1475 мм |
| Ширина основи | 610 мм |
Технічні дані, світлини/зображення, кольори виробів представлені на сайті для ознайомлення й можуть бути змінені виробником без повідомлення.
Інформація для замовлення
- Ціна: 375 000 ₴


