Київ, вул.Січових Стрільців, 3 (Офіс), Київ, Україна
+380 (67) 885-47-39
+380 (50) 585-17-64
+380 (93) 107-14-94
Опис товару
Опис
Опис
| Технічна характеристика | Розмір |
|---|---|
| Загальна довжина | 425 см |
| Довжина: | 216 см |
| Загальна ширина | 86 см |
| Діапазон висоти | 86 см |
| Ширина ложа | 61 см |
| Довжина ложа | 191 см |
| Кут нахилу спинки (макс.) | 70° |
| Діаметр коліс | 20 см |
| Простір під ліжком | 10 см |
| Безпечне робоче навантаження | 200 кг |
Технічні дані, світлини/зображення, кольори виробів представлені на сайті для ознайомлення й можуть бути змінені виробником без повідомлення.
Інформація для замовлення
- Ціна: 174 400 ₴


