Київ, вул.Січових Стрільців, 3 (Офіс), Київ, Україна
+380 (67) 885-47-39
+380 (50) 585-17-64
+380 (93) 107-14-94
вверхвниз

Рюкзак тактичний 40 літрів Чорний Оксфорд ПВХ армійський, штурмовий MELGO
- В наявності
- Код: MG_RUKZAK_OXF600_BLACK
2 481 ₴
+380 (67) 885-47-39
Viber
- +380 (50) 585-17-64
- +380 (93) 107-14-94Бухгалтерія
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис товару
MELGO Tactical Backpack 40 L Polyester
Тактичний рюкзак об'ємом 40 літрів із системою MOLLE для штурмових виходів, нетривалих походів або пересування містом.
Виготовлений зі щільної поліестерової тканини з ПВХ покриттям.
Зшитий капроновими високоміцними нитками.
Витримує навантаження до 20 кг
Конструкція
- Конструкція рюкзака напівкаркасна.
- Основне містке відділення на блискавці з двома бігунками.
- Одне фронтальне відділення на блискавці з двома бігунками.
- Міцна ручка для перенесення рюкзака в руці.
- Ергономічні, м'які плечові лямки анатомічної форми регульовані за довжиною та висотою.
- З боків компресійні стяжки.
- Стропи MOLLE для кріплення навісного спорядження або підсумків нашиті на фронтальній стороні та з боків.
- Велкропанель для розміщення неймпета, патча з групою крові або інших нашивок.
- По периметру основного відділення, у дно та лямки вшитий амортизувальний ущільнювач завтовшки 8 мм,
, який набагато довше тримає форму, не продається й не сипається. - Спинка та лямки ортопедичні, обшиті 3D-сіткою.
- Має нагрудний та широкий регульований поясний ремені на фастексі для надійної фіксації.
- Усі стропи для системи MOLLE та місця пришиття лямок до корпусу, прошиті на закріпленій машині, що робить відрив малозможним.
1 основне відділення:
- має внутрішню кишеню 30*35 см (для ноутбука, документів) на липучці.
- має кишеню на блискавці для дрібних речей.
- обладнане внутрішньою гумкою за шириною відділення.
- розкривається на всій довжині двома бігунками.
2 фронтальне відділення має:
- внутрішні дрібні накладні кишені
Використовувані матеріали
- фурнітура — 100% нейлон
- гумки - 100% нейлон
- липучки - 100% нейлон Клас А
- блискавка, бігунки 8 мм
- тканина основна та підкладкова — 100% поліестер
- щільність — 240 г/м2
- покриття — 1 шар ПВХ
Розміри
- Висота — 42, Довжина — 31, Ширина — 27 (см)
Вага
- 1,2 кг
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Melgo |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 1 кг |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| За типом конструкції | Каркасний |
| Колір | Чорний |
| Кількість лямок | 2 |
| Матеріал | Поліестер |
| Об`єм | 40 л |
| Особливості | Водовідштовхувальне просочення, Система швидкого скидання, Бічна стяжка, Поясний ремінь, Анатомічна конструкція, Грудна стяжка, Система підвіски Molle, Відділ для безпечного транспортування ноутбука, Лямки анатомічної форми |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 42 см |
| Довжина | 31 см |
| Ширина | 27 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тканина | Oxford 600D Flat (PVC) |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 481 ₴









