Київ, вул.Січових Стрільців, 3 (Офіс), Київ, Україна
+380 (67) 885-47-39
+380 (50) 585-17-64
+380 (93) 107-14-94
вверхвниз

Сумка чохол для зброї 102*29*8 см Піксель Поліциордура MELGO
- В наявності
- Код: MG_SUMKA_ZBR_POLY_PIXEL
5 116 ₴
+380 (67) 885-47-39
Viber
- +380 (50) 585-17-64
- +380 (93) 107-14-94Бухгалтерія
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис товару
MELGO Double Weapons Case
Призначена для перевезення двох одиниць довгодульної зброї і додаткових елементів для озброєння й аксесуарів.
Конструкція
- основне відділення з роздільником 102*29*8 см
- додаткове відділення з кишенями всередині 67*24*6 см
- три накладні кишені кожен по 22*16*5 см
- на спинці лямки анатомічної форми, ущільнені
- додатковий знімний ремінь-ручка через плече
- Встановлена посилена нейлонова фурнітура, що витримує навантаження до 80 кг.
- Усередині демпфери з газовоспеченого поліетилену, які не висипляться з часом і мають довгострокову витривалість.
- Інтерфейс MOLLE зовні та всередині.
- Якість пошиття на вищому рівні!
Матеріали у виробі
- тканина Polycordura 900 D 100% полиэстер
- ремінні стрічки — 100% поліестер
- гумка — 100% нейлон
- липучки — 100% нейлон клас А
- фурнітура WOOJIN — 100% нейлон
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Melgo |
| Країна виробник | Україна |
| Кількість відділень | 2 |
| Кількість кишень | 3 |
| Матеріал | Поліестер |
| Особливості | Укладається разом з оптикою, Ручка-лямка у верхній частині, Двухзамкова застібка-блискавка, Водонепроникний, 2 наплічних ременя, 1 наплічний ремінь, Внутрішня фіксація, Внутрішня кишеня |
| Стан | Новий |
| Тип | Чохол |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 8 см |
| Довжина | 102 см |
| Ширина | 29 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 2 |
| Тканина | Poly-Cordura 900D |
| Колір | Піксель |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 116 ₴





