Київ, вул.Січових Стрільців, 3 (Офіс), Київ, Україна
+380 (67) 885-47-39
+380 (50) 585-17-64
+380 (93) 107-14-94
вверхвниз

Сидіння п'ятиточка односекційна Мультикам Cordura 600 D 40 см * 30 см * 12 мм MELGO
- В наявності
- Код: MG_SIDUSHKA_CORD_MULTICAM
560 ₴
+380 (67) 885-47-39
Viber
- +380 (50) 585-17-64
- +380 (93) 107-14-94Бухгалтерія
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис товару
MELGO Karemat Tactical Cordura
Каримат, килимок туристичний, польове сидіння індивідуальне.
- Сидіння від MELGO забезпечить чудовий захист від холоду та вологи.
- Використовується Cordura — це нейлонова тканина з IRR просоченням.
- Передбачає невидимість у ПНВ в (а) и (y) спектре як у звичайному режимі, так і з активним опроміненням.
- Водовідштовхувальна з поліуретановим покриттям, морозостійка, не заламується й має високий рівень зносостійкості.
- Є кріплення для носіння на поясі/стегонах і для протягання в пояс ззаду.
- Усередині розміщений матеріал завтовшки 12 мм Хімічно зшитий пінополіетилен ПЕ НХ (XPE)
- Пінополіетилен хімічно зшитий або ППЕ НХ — багатофункціональний матеріал, виготовлений зі спіненого, а потім обробленого хімреагентом полімеру.
Має стійкі молекулярні зв'язки, що забезпечують тривалий термін експлуатації.
Серед переваг:
- широка сфера застосування (від утеплення будинків і водопровідних труб до виготовлення кариматів, килимків тощо);
- високий рівень тепло-, звуко-, гідроізоляції;
- ППЕ НХ спокійно витримує температуру від -60 до +120 градусів. Він тугоплавок, не втрачає пластичності та не деформується навіть за +90.
- стійкість до зовнішнього агресивного середовища (дія хімічними речовинами, температурою);
- довговічність (начальні властивості та вигляд зберігаються впродовж багатьох років);
- невелика вага.
Використовувані матеріали
- фурнітура WOOJIN — 100% нейлон
- ремінна стрічка — 100% поліамід
- ткань Cordura - 100% нейлон 6.6 NILIT
- Щільність м2: 230 г
- Водовідштовхуваність: min.4
- Зносостійкість: min. 2800H по основі
- Міцність розриву: min. 280H по основ
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Melgo |
| Країна виробник | Україна |
| Візерунки і принти | Мультикам |
| Довжина | 40 см |
| Кількість шарів | Одношарові |
| Матеріал | Пінополіетилен |
| Стан | Новий |
| Тип килимка | Сидушка |
| Товщина | 12 мм |
| Ширина | 30 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тканина | Cordura 600 D |
| Колір | Мультикам |
Інформація для замовлення
- Ціна: 560 ₴


