Київ, вул.Січових Стрільців, 3 (Офіс), Київ, Україна
+380 (67) 885-47-39
+380 (50) 585-17-64
+380 (93) 107-14-94
вверхвниз
-13%30 днів
Сумка - Баул 25 л Оксфорд 420 D ПВХ Чорний MELGO (вологозахисний віщовий мішок)
- В наявності
- Код: MG_BAUL_OXF420_BL_25
475 ₴
414 ₴
+380 (67) 885-47-39
Viber
- +380 (50) 585-17-64
- +380 (93) 107-14-94Бухгалтерія
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис товару
MELGO Tactical military Baul 25 liters Oxford 420 D PVC
(Тактичний баул, військова сумка)
- Рюкзак-сумка на 25 літрів виготовлений із брезентової тканини на ПВХ основі, за зразком транспортного баула Бундесвер.
- Баул міцний і надійний. Витримує навантаження до 8 кг
- Простий у використанні. Завдяки регулюванню клапана за неповного завантаження може бути зменшений за висотою.
- Лямки м'які з наповнювачем, регульовані.
- Дно та місце пришивання лямок укріплені стропою.
- Зшитий капроновими високоміцними нитками.
- Завантаження вертикальне.
- Верх закривається липучкою, закручується й застібається фастексом.
- Призначений для зберігання і транспортування особистих речей.
- Підійде для військових, рибалок, мисливців та інших прихильників активного відпочинку та подорожей.
- Можна використовувати як сумку для перенесення з міцного та водонепроникного поліестеру.
- Ідеально підходить для катання на байдарках або під час подорожей, де речі зазнають прямого контакту з водою або дощем.
Розміри
- висота 60 см
- корисна висота (макс) — 51 см
- дно — 31 см * 18 см.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Melgo |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 0.5 кг |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| За типом конструкції | М'який |
| Колір | Чорний |
| Кількість лямок | 2 |
| Матеріал | Оксфорд |
| Об`єм | 25 л |
| Особливості | Водовідштовхувальне просочення |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 60 см |
| Довжина | 26 см |
| Ширина | 18 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тканина | Oxford 420 D |
Інформація для замовлення
- Ціна: 414 ₴




