Київ, вул.Січових Стрільців, 3 (Офіс), Київ, Україна
+380 (67) 885-47-39
+380 (50) 585-17-64
+380 (93) 107-14-94
вверхвниз

Тактичний баул — сумка 100 л Мультикам із ремінцем Полікаордура MELGO
- В наявності
- Код: MG_BAUL_POLY_100_MULTICAM
1 241 ₴
+380 (67) 885-47-39
Viber
- +380 (50) 585-17-64
- +380 (93) 107-14-94Бухгалтерія
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис товару
MELGO Tactical Baul 100 liters Polyсordura 900 D Multicam
(Тактичний баул, військова сумка, армійський вологозахисний віщевий мішок)
- Рюкзак на 100 літрів виготовлений із міцного поліестеру (аналог Кордури)
- Тканина міцна, не тріскається й стійка до температур.
- Баул надійний. Витримує навантаження до 35 кг
- Призначений для зберігання і транспортування особистих речей.
- Підійде для військових і всіх прихильників активного відпочинку
- Укомплектований грудною стяжкою.
- Завантаження вертикальне.
- Верх закривається липучкою, закручується й застібається фастексом.
- Завдяки простому регулюванню рюкзак за неповного завантаження може бути зменшений за висотою або складений.
- Дно та місце пришивання лямок укріплені посиленою стропою.
- Лямки м'які з наповнювачем, регульовані.
- Зшитий капроновими високоміцними нитками.
Розміри
- висота 105 см
- корисна висота (максимальна в закритому стані) — 95 см
- корисна висота (мінімальна в закритому стані) — 70 см
- розмір дна 39 см * 36 см.
Використовувані матеріали
- ремінна стрічка — 100% поліестер
- липучка — 100% нейлон клас А
- фурнітура — 100% нейлон
- тканина Polycordura 900 D — 100% поліестер
- щільність 320 г/м2
- покриття 1 шар поліуретану (ПУ)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Melgo |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 0.9 кг |
| Візерунки і принти | Мультикам |
| За типом конструкції | М'який |
| Кількість лямок | 2 |
| Матеріал | Поліестер |
| Об`єм | 100 л |
| Особливості | Водовідштовхувальне просочення, Грудна стяжка |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 100 см |
| Довжина | 39 см |
| Ширина | 36 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тканина | Poly-Cordura 900D |
| Колір | Мультикам |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 241 ₴




