Київ, вул.Січових Стрільців, 3 (Офіс), Київ, Україна
+380 (67) 885-47-39
+380 (50) 585-17-64
+380 (93) 107-14-94
вверхвниз

Тактична сумка — баул 65 л Оксфорд 600 Д ПВХ Олива MELGO
- В наявності
- Код: MG_SUMKA-65_OXF_ОLIVE
1 739 ₴
+380 (67) 885-47-39
Viber
- +380 (50) 585-17-64
- +380 (93) 107-14-94Бухгалтерія
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис товару
MELGO Tactical military bag 65 liters Oxford 600 D PVC Olive
- Рюкзак-сумка на 65 літрів виготовлений із тентової тканини.
- Міцний і надійний. Витримує навантаження до 25 кг.
- Зшитий армованими нитками.
- Призначений для зберігання і транспортування особистих речей.
- Підійде для військових, рибалок, мисливців та інших прихильників активного відпочинку та подорожей.
- Можна використовувати як сумку для перенесення з міцного та водонепроникного поліестеру,
що ідеально підходить для катання на байдарках або під час подорожей, де речі зазнають прямого контакту з водою або дощем.
Конструкція
- Центральне відділення, дві внутрішні й одна зовнішня накладна кишеня на блискавці.
- Головний відсік укріплений підкладковою тканиною, що перешкоджає пошкодженню основи під час розміщення великих, важких або грубих предметів.
- Дві бічні ручки та дві лямки з ущільнювачем.
- Встановлені якісні спіральні блискавки No8
- Нагрудна стяжка лямок для зручного носіння як рюкзак.
Розміри
- 69 * 34 * 34 см
Вага сумки
- 1,2 кг
Використовувані матеріали
- фурнітура WOOJIN — 100% нейлон
- ремінна стрічка — 100% поліестер
- липучка — 100% нейлон клас А
- гумка — 100% нейлон
- тканина Oxford 600 D PVC — 100% поліестер
- щільність на м2 — 240 г
- покриття — 1 шар ПВХ
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Melgo |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 1.1 кг |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| За типом конструкції | М'який |
| Колір | Оливковий |
| Кількість лямок | 2 |
| Матеріал | Оксфорд |
| Об`єм | 65 л |
| Особливості | Водовідштовхувальне просочення, Грудна стяжка |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 34 см |
| Довжина | 69 см |
| Ширина | 34 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тканина | Oxford 600D Flat (PVC) |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 739 ₴






