Київ, вул.Січових Стрільців, 3 (Офіс), Київ, Україна
+380 (67) 885-47-39
+380 (50) 585-17-64
+380 (93) 107-14-94
вверхвниз

Тактична сумка — баул 90 літрів Поліциордура Піксель MELGO
- В наявності
- Код: MG_SUMKA-90_POLY_PIXEL
2 273 ₴
+380 (67) 885-47-39
Viber
- +380 (50) 585-17-64
- +380 (93) 107-14-94Бухгалтерія
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис товару
MELGO Tactical military bag 90 liters Polycordura 900 D Pixel
- Рюкзак — сумка на 90 літрів виготовлена з міцної поліестерової тканини з поліуретановим покриттям.
- Дуже міцний і надійний. Витримує навантаження до 35 кг
- Пошитий армованими нитками.
- Призначений для зберігання і транспортування особистих речей.
- Підійде для військових і всіх прихильників активного відпочинку та подорожей.
Конструкція
- Центральне відділення, дві внутрішні й одна зовнішня накладна кишеня на блискавці.
- Головний відсік укріплений підкладковою тканиною, яка перешкоджає пошкодженню основи під час розміщення великих, важких або грубих предметів.
- Дві бічні ручки та дві лямки з ущільнювачем.
- Встановлені якісні спіральні блискавки No8
- Грудна стяжка лямок для зручного носіння, як рюкзак.
Розміри
- 79 * 39 * 39 см
Вага сумки
- 1,4 кг
Використовувані матеріали
- фурнітура WOOJIN — 100% нейлон
- ремінна стрічка — 100% поліестер
- липучка — 100% нейлон класу А
- гумка — 100% нейлон
- тканина Polycordura 900 D — 100% поліестер
- щільність на м2 — 320 г
- покриття — 1 шар поліуретану
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Melgo |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 1.4 кг |
| Візерунки і принти | Піксель |
| За типом конструкції | М'який |
| Кількість лямок | 2 |
| Матеріал | Поліестер |
| Об`єм | 90 л |
| Особливості | Водовідштовхувальне просочення, Грудна стяжка |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 39 см |
| Довжина | 79 см |
| Ширина | 39 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тканина | Poly-Cordura 900D |
| Колір | Піксель |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 273 ₴









