
Сумка - Баул тактичний 25 л Оксфорд 600 D ПВХ Чорний MELGO (армейський, вологозахисний віжовий мішок)
- В наявності
- Код: MG_BAUL_OXF600_BL_25
589 ₴
- +380 (50) 585-17-64
- +380 (93) 107-14-94Бухгалтерія
MELGO Tactical military Baul 25 liters Oxford 600 D PVC
(Тактичний баул, військова сумка)
-
Рюкзак-сумка на 25 літрів виготовлений із брезентової тканини на ПВХ основі, за зразком транспортного баула Бундесвер.
-
Баул міцний і надійний. Витримує навантаження до 10 кг.
-
Простий у використанні. Завдяки регулюванню клапана за неповного завантаження може бути зменшений за висотою.
-
Лямки м'які з наповнювачем, регульовані.
-
Дно та місце пришивання лямок укріплені посиленою стропою.
-
Зшитий капроновими високоміцними нитками.
-
Завантаження вертикальне.
-
Верх закривається липучкою, закручується й застібається фастексом.
-
Призначений для зберігання і транспортування особистих речей.
-
Підійде для військових, рибалок, мисливців та інших любителів активного відпочинку та подорожей.
-
Можна використовувати як сумку для перенесення з міцного та водонепроникного поліестеру.
-
Ідеально підходить для катання на байдарках або під час подорожей, де речі зазнають прямого контакту з водою або дощем.
Розміри
-
висота 60 см
-
корисна висота (макс) — 51 см
-
дно — 31 см * 18 см.
Використовувані матеріали
-
фурнітура WOOJIN — 100% нейлон
-
ремінна стрічка посилена — 100% поліестер
-
липучки клас А — 100% нейлон
-
тканина — 100% поліестер
-
щільність 260 г/м2
-
покриття 1 шар ПВХ
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Melgo |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 0.5 кг |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| За типом конструкції | М'який |
| Колір | Чорний |
| Кількість лямок | 2 |
| Матеріал | Оксфорд |
| Об`єм | 25 л |
| Особливості | Водовідштовхувальне просочення |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 60 см |
| Довжина | 26 см |
| Ширина | 18 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тканина | Oxford 600D Flat (PVC) |
- Ціна: 589 ₴









