Київ, вул.Січових Стрільців, 3 (Офіс), Київ, Україна
+380 (67) 885-47-39
+380 (50) 585-17-64
+380 (93) 107-14-94
вверхвниз

Баул армійський 65 л з ремінцем Олива Оксфорд 600 D ПВХ MELGO (речовий мішок)
- В наявності
- Код: MG_BAUL-R_OXF600_OL_65
903 ₴
+380 (67) 885-47-39
Viber
- +380 (50) 585-17-64
- +380 (93) 107-14-94Бухгалтерія
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис товару
MELGO Tactical military Baul 65 litres Oxford 600 D PVC
(тактичний баул, військова сумка)
- Рюкзак-сумка на 65 літрів виготовлений із міцної прогумованої ткани по типу транспортного баула Бундесвер.
- Баул дуже міцний і надійний.
- Витримує навантаження до 25 кг.
- У комплекті знімний ремінець-стійка для лямок.
- Простий у використанні.
- Завдяки регулюванню клапана, за неповного завантаження може бути зменшений за висотою.
- Лямки м'які з наповнювачем, регульовані.
- Дно та місце пришивання лямок укріплені посиленою стропою.
- Зшитий капроновими високоміцними нитками No40.
- Завантаження вертикальне.
- Верх закривається липучкою, закручується і застібається фастексом.
- Призначений для зберігання і транспортування особистих речей.
- Підійде для військових, рибалок, мисливців та інших прихильників активного відпочинку та подорожей.
- Можна використовувати як сумку для перенесення з міцного та водонепроникного поліестеру.
- Ідеально підходить для катання на байдарках або під час подорожей, де речі зазнають прямого контакту з водою або дощем.
Розміри
- висота — 78 см
- корисна висота (макс) — 69 см
- дно — 29 см*33 см
Використовувані матеріали
- фурнітура ARTSTEP — 100% нейлон
- ремінна стрічка посилена — 100% поліестер
- тканина — 100% поліестер
- щільність 260 г/м2
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Melgo |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 0.75 кг |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| За типом конструкції | М'який |
| Колір | Оливковий |
| Кількість лямок | 2 |
| Матеріал | Оксфорд |
| Об`єм | 65 л |
| Особливості | Водовідштовхувальне просочення, Грудна стяжка |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 78 см |
| Довжина | 33 см |
| Ширина | 29 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тканина | Oxford 600D Flat (PVC) |
Інформація для замовлення
- Ціна: 903 ₴




