Київ, вул.Січових Стрільців, 3 (Офіс), Київ, Україна
+380 (67) 885-47-39
+380 (50) 585-17-64
+380 (93) 107-14-94
вверхвниз

Тактичний баул — сумка 100 л Олива з ремінцем Оксфорд 600 Д ПВХ MELGO
- В наявності
- Код: MG_BAUL+R_OXF_100_OLIVE
980 ₴
+380 (67) 885-47-39
Viber
- +380 (50) 585-17-64
- +380 (93) 107-14-94Бухгалтерія
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис товару
MELGO Tactical Baul 100 liters Oxford 600 D PVC Olive
(Тактичний баул, військова сумка, армійський прогумований віщевий мішок)
- Рюкзак на 100 літрів виготовлений із міцного поліестеру з ПВХ-покриттям внутрішньої сторони.
- Тканина міцна, водонепроникна.
- Баул надійний. Витримує навантаження до 30 кг.
- Призначений для зберігання і транспортування особистих речей.
- Підійде для військових, рибалок, мисливців та інших прихильників активного відпочинку та подорожей.
- Можна використовувати як сумку для перенесення з міцного та водонепроникного поліестеру, що ідеально підходить для катання на байдарках або під час подорожей, де речі зазнають прямого контакту з водою або дощем.
- Укомплектований грудною стяжкою.
- Завантаження вертикальне.
- Верх закривається липучкою, закручується й застібається фастексом.
- Завдяки простому регулюванню рюкзак за неповного завантаження може бути зменшений за висотою або складений.
- Дно та місце пришивання лямок укріплені посиленою стропою.
- Лямки м'які з наповнювачем, регульовані.
- Зшитий капроновими високоміцними нитками.
Розміри
- висота 105 см
- корисна висота (максимальна в закритому стані) — 95 см
- корисна висота (мінімальна в закритому стані) — 70 см
- розмір дна 39 см * 36 см.
Використовувані матеріали
- ремінна стрічка — 100% поліестер
- липучка — 100% нейлон клас А
- фурнітура — 100% нейлон
- тканина Oxford 600 D PVC — 100% поліестер
- щільність 240 г/м2
- покриття 1 шар ПВХ
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Melgo |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 0.9 кг |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| За типом конструкції | М'який |
| Колір | Оливковий |
| Кількість лямок | 2 |
| Матеріал | Оксфорд |
| Об`єм | 100 л |
| Особливості | Водовідштовхувальне просочення, Грудна стяжка |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 100 см |
| Довжина | 39 см |
| Ширина | 36 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тканина | Oxford 600D Flat (PVC) |
Інформація для замовлення
- Ціна: 980 ₴





