Київ, вул.Січових Стрільців, 3 (Офіс), Київ, Україна
+380 (67) 885-47-39
+380 (50) 585-17-64
+380 (93) 107-14-94
-15%30 днів
Стіл хірургічний універсальний механічний YA-01M Medik
- В наявності
- Код: YA-01M
91 000 ₴
77 350 ₴
+380 (67) 885-47-39
Viber
- +380 (50) 585-17-64
- +380 (93) 107-14-94Бухгалтерія
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис товару
YA-01М — це багатофункціональний операційний стіл, який відповідає різноманітним клінічним вимогам. Т-подібна конструкція основи забезпечує досить вільного місця для лікарів.
Про стіл хірургічний універсальний механічний YA-01M Medik:
- висока автоматизація, низький рівень шуму; висока надійність;
- індивідуальне регулювання підніжжя;
- стіл призначений для хірургічних операцій на голові, шиї, грудній клітці та черевної порожнини, кінцівках, а також для гінекологічних та ортопедичних операцій;
- гідравлічне регулювання висоти за допомогою оливного насоса;
- регулювання підголівника в різними положеннями;
- матеріал: звичайна вуглецева сталь або неіржавка сталь
| Модель | YA-01М |
| Довжина/ширина стільниці | 2000/480 мм |
| Висота столу (вгору/вниз) | 1000/750 мм |
| Вантажність | 180 кг |
| Регулювання підголівника | 45°/90° |
| Регулювання підніжжя | 0° - 90° |
| Регулювання задньої частини | +45°/20° |
| Соковитий міст | 100 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 77 350 ₴

