Київ, вул.Січових Стрільців, 3 (Офіс), Київ, Україна
+380 (67) 885-47-39
+380 (50) 585-17-64
+380 (93) 107-14-94
Опис товару
Зручний тактичний рюкзак «Стохід»:
- розміри 43*30*20см (25 літрів)
- матеріал: ззовні кордура 1000D (нейлон 6.6, стійкий до розривів, підкладка Oxford 600D:
- фурнітура: YKK;
- щільна стропа;
- армована нитка;
- вологозахисна блискавка на передніх кишенях;
Для додаткового спорядження:
- система кріплення MOLLE спереду та з боків;
- шнур-гумка для фіксації речей, коли система MOLLE не задіяна;
Усередині в армійському рюкзаку знаходиться:
- дві об'ємні кишені на блискавці;
- відділення для документів/ноутбука.
Для комфортної експлуатації:
- лямки на фастексах для швидкого скидання рюкзака;
- ущільнена спинка з 3D сіткою;
- широкий знімний пояс для кращого розподілу ваги;
- перемичка на грудях;
- велкро для патчів.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Стохід |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 1.5 кг |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| За типом конструкції | М'який |
| Кількість лямок | 2 |
| Матеріал | Кордура |
| Об`єм | 25 л |
| Особливості | Водовідштовхувальне просочення, Система швидкого скидання, Відділ для безпечного транспортування ноутбука, Анатомічна конструкція, Грудна стяжка, Лямки анатомічної форми, Система підвіски Molle, Поясний ремінь |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 43 см |
| Довжина | 20 см |
| Ширина | 30 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Олива |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 550 ₴



