МАСАЖНИЙ ПИСТТОЛІТ FASCIQ® MINI — незамінний інструмент для відновлення після тренувань, розроблений професіоналами. Простий і зручний у використанні. За невеликих розміру він має достатню ударну силу, щоб забезпечити відновлювальний масаж усьому тілу, хай де ви будете.
Це пристрій настільки маленький, що може легко поміститися у вашій спортивній або робочій сумці.
Завдяки надзвичайно тихій технології ви можете насолоджуватися масажем на роботі, у тренажерному залі або навіть перед телевізором.
Ергономічний дизайн масажера робить його використання на будь-якій частині тіла простим і зручним.
Акумуляторна батарея забезпечує тривалий час автономної роботи пристрою.
ЧОМУПЕРКУССІОННИЙ МАССАЖЕР FASCIQ® MINI?
Втомилися від м'язового болю? З масажером FASCIQ® MINI вона Вам більше не загрожує. FASCIQ® MINI просто використовувати на ходу, він миттєво розслабляє м'язи в будь-якому місці в будь-який час. А також забезпечує:
- Впевненість під час тренування
- Швидке відновлення м'язів
- Масаж у домашніх умовах
- Позбавлення скутості в м'язах і підвищення гнучкості
- Глибокий міофасціальний реліз
ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ МАСАЖЕРА FASCIQ® MINI:
- Стабільні рівномірні удари;
- Потужний безщітковий двигун -92 Вт;
- Глибина ходу до 6-8 мм;
- 4 вбудовані швидкості від 1700 до 3200 об/хв;
- Легке перемикання швидкостей без етапу вимкнення під час переходу з 4 на 1 швидкість;
- Безшумна технологія — всього 45 дБ;
- Автономність акумулятора до 12 годин (Li-Ion 2600);
- Швидке заряджання акумулятора — 3 години до повного об'єму;
- Надзвичайно легкий корпус — лише 0,5 кг;
- Малий розмір — висота 14 мм;
- Зручно утримувати в руці
- Сила удару — 12,5 кг;
- Легкий і компактний.
Цей портативний масажний пістолет розміром із мобільний телефон має таку ж ударну силу, як у великих масажних пістолетів. Постачається в зручній для зберігання і транспортування сумці. Відновлюйте та розслабляйте м'язи, хай де ви будете!
МАССАЖЫЕ НАСАДКИ:
- U-подібна — найкраще підходить для масажу шиї та хребта.
- Плоска — для відновлення м'язів у всьому тілі.
- Куля — для розслаблення великих груп м'язів (понад інтенсивна терапія).
- Куля — для тригерних точок і глибокого масажу.
Міняйте насадки під час роботи з різними групами м'язів і домагайтеся максимальних результатів. Підійдіть до наступного тренування з чудовим самопочуттям.
ПЕРЕВАГИ ЗРУЧНОГО МАСАЖЕРУ FASCIQ® MINI:
Завдяки рівномірним пульсувальним ударам масажер покращує кровообіг, прискорює ріст і відновлення м'язів. Це так само викликає зменшення болю та збільшення діапазону рухів у суглобах. Загалом FASCIQ® MINI забезпечує:
- Полегшення болю в м'яких тканинах
- Вивільнення молочної кислоти
- Прискорення відновлення м'язів
- Стимуляцію росту м'язів
- Поліпшення кровообігу
- Розширення діапазону рухів у суглобах
- Позбавлення м'язової жорсткості
- Підвищення гнучкості
- Зниження ризику отримання травм.
КОМПЛЕКТАЦИЯ:
- Портативний масажер
- 4 змінні насадки
- Сумка
- Зарядний пристрій
- Інструкція користувача
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Нідерланди |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Область застосування масажера | Стегна, Сідниці, Ноги, Руки, Черевний прес, Плечі, Ікри, Шия, Спина |
| Тип живлення | Акумулятор |
| Функціональність масажера | Вібраційний масаж |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Індикатор заряду елементів живлення | Так |
| Індикатор роботи | Так |
| Вологозахищений корпус | Так |
| Захист від перегріву | Так |
| Мережевий адаптер | Ні |
| Тип елементів живлення | Li-Ion |
| Чохол для зберігання й транспортування | Так |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1 кг |
| Висота | 260 мм |
| Глибина | 60 мм |
| Ширина | 170 мм |
- Ціна: 10 000 ₴







