Київ, вул.Січових Стрільців, 3 (Офіс), Київ, Україна
+380 (67) 885-47-39
+380 (50) 585-17-64
+380 (93) 107-14-94

Штатив медичний регульований за висотою на колесах із фіксатором, Тип 1045
- Немає в наявності
- Код: Тип 1045
2 070 ₴
+380 (67) 885-47-39
Viber
- +380 (50) 585-17-64
- +380 (93) 107-14-94Бухгалтерія
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис товару
Штатив є регульованою за висотою конструкцією, має спеціальні кронштейни для встановлення пластикових і скляних флаконів, пересувається за допомогою трьох коліс біля основи, має фіксатор. Стійка штатива виготовлена зі сталі та пофарбована антикорозійною емаллю. Штатив стійкий до всіх типів дезінфекції, дозволених у медичних установах.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Toros Group |
| Країна виробник | Україна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1 |
| Висота | 20 мм |
| Довжина | 240 мм |
| Максимальне навантаження на всю конструкцію | 1 |
| Максимальне навантаження на одну полицю | 1 |
| Матеріал каркаса | метал |
| Матеріал полиці | неіржавкий метал |
| Призначення | Для медикаментів |
| Особливості | Полиця-лоток |
| Полиця | 1 шт. |
| Тип конструкції | Розбірна |
| Ширина | 170 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 070 ₴

