Київ, вул.Січових Стрільців, 3 (Офіс), Київ, Україна
+380 (67) 885-47-39
+380 (50) 585-17-64
+380 (93) 107-14-94
вверхвниз
-5% Промокод "5M"
-5%
-5%30 днів
Опис товару
Драбинний підіймач для інвалідного візка електричний MIRID 11С.
Електричний гусеничний підіймач 11С призначений для транспортування сходовим майданчиком паралізованих пацієнтів.
Унікальна особливість цього підіймача в тому, що його можна використовувати разом із інвалідним візком.

Ефективно працює на підйом і спуск сходами. Спеціальна конструкція гусениці робить рух сходами зручним, комфортним і безпечним.
Підіймач можна використовувати як у медичних установах, так і в домашніх умовах.
Під час експлуатації не потрібно мати спеціальних знань або велику фізичну силу.
Легка та міцна конструкція, підіймач виготовлений із високоміцного алюмінію. Компактно складається для перевезення.

Підходить для різних розмірів і типів інвалідного візка. Ширина кріплення для коляски регулюється в діапазоні 50-70 см.
Переваги:
- Транспортувальна ручка: блок керування, три положення регулювання ручки по висоті (від 103-160 см)
- Нахил гусениці: два рівні, для різного типу сходів
- Унікальна конструкція гусениці робить зручним і безпечним підйомом і спуск сходами
- Компактно складається й легко перевозиться
- Легка та міцна конструкція
- Зручне керування
- Універсальне кріплення для всіх розмірів інвалідних колясок

Європейська якість підтверджена сертифікатом.

Сертифікат відповідності ДСТУ ISO 9386-1: 2005


Технічні характеристики:
- Габаритні розміри виробу (Д×Ш×В) 88×57×160 см.
- Габаритні розміри в складеному вигляді (Д×Ш×В) 105×50×23 см.
- Граничне навантаження 169 кг
- Маса - 33 кг.
- Регулювання висоти 105-160 см із трьома положеннями регулювання висоти
- Ширина кріплення для коляски регулюється в діапазоні 50-70 см.
- Вихідна потужність електродвигуна 120 Вт
- Матеріал: високоміцний алюміній
- Акумуляторна батарея 13,6 А/год 24В

Гарантія 12 міс. Сервісне обслуговування.
Інструкція з експлуатації
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Mirid |
| Країна виробник | Китай |
| Вантажопідйомність | 169 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Захист від перевантаження | Так |
| Кут повороту | 360 град. |
| Кількість фіксованих положень | 3 |
| Привід | Електричний |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Стан | Новий |
| Тип живлення | Акумулятор |
| Тип підйомника | Гусеничний сходовий |
| Функція екстреної зупинки | Так |
| Швидкість підйому/опускання | 0.17 м/сек |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 33 кг |
| Висота | 1650 мм |
| Довжина | 880 мм |
| Ширина | 570 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Акумуляторна батарея | 13,6 А/год 24 В |
| Вихідна потужність електродвигуна | 120 Вт |
| Запас ходу батареї | 500 ступенів |
| Конструкція підіймача | Надміцний алюміній |
| Функція складання | Да |
| Ширина кріплення для коляски регулюється в діапазоні | 50-70 см. |
Інформація для замовлення
- Ціна: 89 395 ₴











