Складана електрична коляска для інвалідів MIRID D806. Інвалідний візок з електроприводом. Складаний інвалідний візок. Крісло-коляска для інвалідів. Коляска з електрокеруванням. Коляска з високою спинкою. Електроколяска для інвалідів.

Комфортна інвалідна коляска з електрокеруванням для людей із вагою до 130 кг.
Чудово підійде для як вуличного пересування, так і для дому.
Матеріал електроколяски:
- Міцна сталева рама, покрита порошковою фарбою.
- Спинка зроблена з міцного нейлону, зручна подушка сидіння, пошита з вентильованої тканини Оксфорд.
- Сталевий матеріал
- Міцна конструкція
- Висока якість виготовлення
- Чудові технічні характеристики

Підлокітники
Відкидні підлокітники дають змогу пересаджуватися в крісло з меншими зусиллями.
Панель керування:
- Джойстик керування рухом
- Дисплей
- Bluetooth
- FM-радіо
- Кнопка вмик/вимкнення живлення
- Кнопка звукового сигнала
- Індикатор заряду батареї
- Індикатор швидкості

Дає змогу асистенту легко керувати напрямком руху коляски вперед або назад.
Швидкість пересування:
Максимальна швидкість електроколяски становить - 6 км/год. 5 передач
Колеса електроколяски:
- Діаметр передніх поворотних литих коліс - 250 мм
- Діаметр провідних задніх пневматичних коліс — 410 мм
Подвійна амортизація для комфортнішого пересування. Імітує систему амортизації автомобіля, легко долає дверний поріг, лежачи поліцейські, погані дороги.

- Новий, сучасний електродвигун із низьким споживанням електрики. Завдяки новим технологіям споживає електрики всього 30% від витрати звичайних електродвигунів.
- Надійний і довговічний
- Легко рухається й зупиняється
- Потужність 350 Вт. 2 шт.

Безпека
- На електроколяску встановлена противідкидна система, регульований ремінь безпеки.
- Коляска обладнана двома типами гальм, ручним і електро.
Як складати електроколяску:
Завдяки складаній конструкції рами електроколяску легко скласти для зберігання або транспортування. Це займає кілька хвилин.

Технічні характеристики:
- Модель: MIRID D806
- Ширина сидіння: 450 (мм)
- Глибина сидіння: 430 (мм)
- Висота сидіння від підлоги: 500 (мм)
- Передні колеса: 255 мм
- Задні колеса: 410 мм
- Вага з акумулятором: 29,44 (кг)
- Максимальне навантаження: 130 (кг)
- Гарантійний термін: 12 міс.
- Рама: сталь, порошкове покриття
- Швидкість: 0-6 км/год 5 передач
- Дальність їзди на одному заряді: 20 км
- Потужність двигунів: 24V 350W х 2 шт.
- Час заряджання батареї: 8-12 годин
- Загальні габарити (Д*Ш*В): 1200*660*1260 (мм)
- У складеному розмірі (Д*Ш*В) 900*380*730 (мм)
- Акумулятор (літієва батарея): 1 х 24 V, 6 Ah, заряджається від розетки


Завантажте інструкцію з експлуатації.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Mirid |
| Країна виробник | Китай |
| Максимальне навантаження | 130 кг |
| Тип задніх коліс | Пневматичні |
| Тип передніх коліс | Литі |
| Тип приводу інвалідного візка | Електричний |
| Тип підлокітників | Відкидні |
| Тип підніжки | Відкидні |
| Тип рами інвалідного візка | Складана |
| Форма підлокітників | Компромісні |
| Додаткові характеристики электроколясок | |
| Ємність акумулятору | 6 А. г |
| Ведучі колеса | Задні провідні колеса |
| Дальність ходу на одній зарядці | 25 км |
| Максимальна швидкість | 6 км/год |
| Час зарядки акумулятора | 8 годин |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 29 кг |
| Висота інвалідного крісла | 126 см |
| Діаметр задніх коліс | 53 см |
| Діаметр передніх коліс | 25 см |
| Ширина інвалідного візка | 45 см |
| Додаткові характеристики | |
| Можливість регулювання кута нахилу спинки | Так |
| Опора для гомілки | Так |
| Ремінь безпеки | Так |
| Стоянкові гальма | Так |
| Матеріал виготовлення | |
| Обивка сидіння | Нейлон |
| Обивка спинки | Нейлон |
| Рама інвалідного візка | Сталь |
| Користувальницькі характеристики | |
| Конструкція | Сталь, порошкове покриття |
| Потужність двигунів | 24V 350W х 2 шт |
| Загальні габарити (ДхШхВ) | 1140*650*1260 (мм) |
| Розміри в складеному вигляді (ДхШхВ) | 795*370*720 (мм) |
- Ціна: 55 100 ₴








