
Медичне функціональне ліжко з туалетом і бічним переворотом MIRID E39. Ліжко для високих людей.
- В наявності
- Код: 0020
68 970 ₴
- +380 (50) 585-17-64
- +380 (93) 107-14-94Бухгалтерія
Медичне функціональне ліжко з туалетом MIRID E39. Велика довжина. Ліжко електричне з функцією бічного перевороту. Ліжко на елекроприводі. Ліжко з функцією крісла. Ліжко для реабілітації інваліда. Ліжко для високих людей. Ліжко збільшеного розміру. Ліжко для догляду за лежачими хворими та інвалідами. Керування туалетом за допомогою пульта.

Медичне ліжко з функцією перевертання, миттям для голови та туалетом. Ліжко призначене для догляду за лежачими хворими у медичних закладах і в домашніх умов, а також для реабілітації.
- Розмір матраца 2030х900 см.
- Розмір ліжка: 2130x1020х515 см
Переваги ліжка:
- Керування положення ліжком за допомогою електропривода через дистанційний пульт;
- Можливість ручного регулювання всіх положень, на випадок вимкнення живлення в електромережі;
- Функція перевертання, що підіймає сторони ложа зліва чи справа;
- Регулювання положення ніг;
- Медичне положення кардіокрісла з можливістю виходу з нього за знятої ножної спинки;
- Туалетний пристрій регулюється електроприводом за допомогою пульта;
- Пристрій для миття голови з ванночкою;
- Надліжковий столик, що встановлюється в будь-яке місце по всій довжині бічних огорож;
- Секційний матрац, що повторює геометрію ложа в спеціальному чохлі;
- Бічні огорожі складаються вниз;
- Безшумні самоорієнтовні колеса з гумовими покришками;
- Індивідуальні гальма-фіксатори на всіх 4 колесах;
Регулювання ліжка:
- Кут нахилу секції спини: 0 / 75⁰
- Кут нахилу секції ніг: -30 / 55⁰
- Кут нахилу ліжка: вліво та вправо: 0 / 450
Електропривод функціонального медичного ліжка E39 дає змогу виконувати максимально просте та комфортне регулювання положення пацієнта.
Конструкція ліжка.
- Рама зроблена зі сталі. Витримує навантаження 250 кг. Має порошкове покриття, стійке до оброблення дезінфікувальними засобами.
- Спинки ліжка знімні, виготовлені з ABS пластику.
- Металеві складані бічні поручні з панелями з ABS пластику.

Положення кардіо-крісло.
Ніжна частина ліжка опускається, даючи змогу ліжку набути цього положення, яке використовується під час ефективної терапії різних кардіологічних і не тільки захворювань. Крім того, забезпечує максимально зручне положення під час неспання, приймання їжі, виконання туалетних процедур.
Функція перевертання.
Дає змогу підіймати сторони ложа й акуратно перевертати масивного пацієнта, щоб уникнути порушення кровообігу, виникнення пролежнів у паралізованого пацієнта.
Регулювання нахилу секції ніг.
Сприяє покращенню кровообігу ніг, запобігає варикозному розширенню вен і легко дає змогу проводити щоденний догляд.
Туалетне обладнання.
Прямокутне судно на висувній платформі, пристрій керується за допомогою електропривода, надійно закривається кришкою та м'яким сегментом матраца.

Пристрій для миття голови.
Переставляє собою спеціальну ванночку зі зливним шлангом, ставиться в спеціально відкриваному матраці нішу в головній частині ліжка.
Матрац
Основа матраца зроблена з кокосової койри — матеріалу, у формі волокон із кокосової пальми, який наділяє матрац ортопедичними властивостями. Він просякнутий натуральним латексом, довговічний, екологічно чистий, пружний, жорсткий і не гігроскопічний. Завдяки цьому він не буде псувати та вбирати непотрібні запахи.
Шар пінополіуретану — витримує великі навантаження. Брак алергенних компонентів робить його широко потрібним для чутливих до алергії людей.
Чохол зі спеціальної медичної повітропроникної тканини, що дає змогу оброблення дезінфікувальними засобами. Закривається застібкою-блискавкою.

Технічні характеристики:
- Максимально допустима вага 250 кг.
- Розмір ліжка: 2130x1020х515 мм.
- Розмір матраца: 2080х900 мм.
- Розмір туалетного обладнання: 215х250 мм
- Висота матраца: 6 см.
- Вага ліжка: 120 кг.
- Регулювання: електропривод, механічна
- Країна-виробник: Китай.
- Розпакуйте ліжко переверніть вниз і встановіть 4 колеса
- Переверніть ліжко та встановіть бічні поручні
- Встановіть і закріпіть бічні спинки ліжка
- Покладіть матрац і встановіть столик.
- Вітаємо! Зборка закінчилася, у вас з'явилася нове, якісне, медичне ліжко.

Комплектація:
- Рама ліжка функціональна з ложем і механізмами — 1 шт.
- Покращений двошаровий матрац у подарунок — 1 шт.
- Спинка наголов'я — 1 шт.
- Спинка ніжна — 1 шт.
- Поручни бічні — 2 шт.
- Стійка для вливання інфузійних розчинів — 1 шт.
- Ванночка для миття голови — 1 шт.
- Судно для туалету — 1 шт.
- Надліжковий столик — 1 шт.
- Колеса — 4 шт.

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Mirid |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Для дорослих |
| Колір | Білий |
| Кількість моторів | 4 шт. |
| Особливості | Інформаційна кишеня, Підставка для судна, Положення Кардіологічне крісло, Пульт дистанційного керування, Комплектація матрацом, Столик для прийому їжі, Комплектація інфузійної стійкою |
| Спосіб регулювання головної секції | електричний |
| Спосіб регулювання ножної секції | електричний |
| Спосіб регулювання середньої секції | електричний |
| Тип конструкції ліжка | Збірно-розбірна |
| Тип ліжка | функціональна 5-ти секційна |
| Тип управління | Електричне |
| Матеріал виготовлення | |
| Бічне огородження | метал, пластик |
| Каркас ліжка | метал |
| Ложе ліжка | сталева сітка |
| Торцева огорожу | пластик |
| Додаткові характеристики | |
| Бічні огорожі | з двох боків ложа |
| Колісні опори | 4 (шт.) |
| Кут нахилу головної секції | 55 град. |
| Кут нахилу ножної секції | 75 град. |
| Середній термін служби ліжка | 10 років |
| Торцеві огорожі | в узголів'ї і підніжжі ліжка |
| Габаритні розміри | |
| Висота ліжка з урахуванням узголів'я | 515 мм |
| Довжина ложа | 2080 мм |
| Довжина ліжка | 2130 мм |
| Ширина ложа | 900 мм |
| Ширина ліжка | 1020 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ванночка для миття голови | Да |
| Максимально допустима вага | 250 кг |
| Туалетний пристрій | Електричний привод |
| Фіксація коліс ліжка | 4 шт |
- Ціна: 68 970 ₴








