Київ, вул.Січових Стрільців, 3 (Офіс), Київ, Україна
+380 (67) 885-47-39
+380 (50) 585-17-64
+380 (93) 107-14-94
Опис товару
Масажний матрац Zenet 778
Масажний матрац – новинка 2018 року, оснащений масажними моторами. Лікувальний ефект значно посилюється з допомогою функції нагріву. У комплексі з нагріванням руху вібруючих масажних головок розслаблюють м'язи і усувають їх спазми, а також стимулюють циркуляцію крові і роботу лімфатичної системи.
Переваги Масажного матраца Zenet ZET-778
-
- Вібраційний масаж всього тіла.
- Високоякісні натуральні матеріали.
- Пульт, вбудовані ручні та автоматичні програми.
- Дев'ять вібраційних двигунів для масажу шиї, попереку, спини і ніг.
- Функція теплового випромінювання під час масажу.
- Три рівня інтенсивності масажу.
- Зручний блок управління.
- Доступна ціна.
- Гарантія 12 місяців.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ZENET |
| Країна виробник | Німеччина |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір | Чорний |
| Максимальна вага користувача | 135 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Автомобільний адаптер | Немає |
| Можливість вибору зони масажу | Да |
| Кількість масажних головок | 9 шт. |
| Кількість програм | 3 Штука. |
| Кількість режимів інтенсивності масажу | 2 |
| Кількість роликів | 8 шт. |
| Матеріал | Синтетичний |
| Матеріал масажних роликів | Пластик |
| Напруга | 220 |
| Споживана потужність | 15 Вт |
| Пульт дистанційного керування | Да |
| Тип масажної накидки | Вібраційна |
| Тип живлення | Мережа 220 В |
| Функція підігріву | Да |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 080 ₴



