Київ, вул.Січових Стрільців, 3 (Офіс), Київ, Україна
+380 (67) 885-47-39
+380 (50) 585-17-64
+380 (93) 107-14-94
Опис товару
Автомобільний очисник повітря
Автомобільний воздухоочистительZenet XJ-801 з генератором аніонів, що використовує принцип "іонного вітру", миттєво виробляє корисні для здоров'я людини негативні іони і постійно наповнює салон автомобіля чистим і свіжим повітрям.
Іонізатор повітря Zenet XJ-801:
– забезпечує безшумну циркуляцію чистого і свіжого повітря;
– простий у використанні, не вимагає заміни фільтрів;
– імітує автомобільну охорону;
– має датчик руху, який автоматично включає очищувач повітря під час руху автомобіля і вимикає його при зупинці;
– регулюється кут нахилу
– підключається до прикурювача або працює від 4 батарейок типу АА.
В комплекс входить:
- комплект липучок для кріплення до торпеді
- тримач з присоскою для кріплення до лобового скла
- паспорт
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ZENET |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип | Очисник |
| Додаткові функції і характеристики приладу | |
| Дисплей | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0,175 кг |
| Гарантія | 12 місяців |
| Іонізація | 1х10(3)/куб.см |
| Кількість режимів | 1 |
| Напруга мережі | 12 В або 4 батарейки типорозміру ААА |
| Розміри | 12 x 10 x 5 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 682 ₴






