Київ, вул.Січових Стрільців, 3 (Офіс), Київ, Україна
+380 (67) 885-47-39
+380 (50) 585-17-64
+380 (93) 107-14-94
Опис товару
Цифровий паровий стерилізатор дитячих пляшечок і приладдя. Знищує побутові бактерії за 7 хвилин і зберігає стерильність 3 години. Дезінфікує без хімічних добавок, автоматично вимикається.
Основні характеристики
- Видалення всіх шкідливих побутових бактерій
- Цифровий дисплей, на якому вказується час стерилізації, що залишився
- Світлодіодний дисплей
- За 7 хвилин дезінфікує до шести пляшечок та інших предметів для догляду за дитиною
- За закритої кришки стерильне середовище зберігається на 3 години
- Стерилізація без хімічних добавок
- Аксесуари можна мити очищати в посудомийній машині
- Пристосування для вилучення, знімна решітка та мірна склянка
- Оптичний і звуковий сигнал
- Пристрій змотування дроту
- Автоматичне вимкнення
| Розмір приладу (ВхШхГ) (см) | 22,5 х 33,5 х 22,5 см |
|---|---|
| Назва приладу | Цифровий стерилізатор пляшечок для дитячого харчування |
| Комплектація | Стерилізатор пляшечок для дитячого харчування Решітка для пляшечки, фіксатор, стрижень, кошик для дрібних предметів і щипці Мірний стаканчик 120 мл Інструкція із застосування |
| Дисплей | Зі світлодіодним дисплеєм |
| Вага приладу (кг) | 1,26 |
| Потужність | 500 Вт |
| Автоматичне вимкнення | Да |
| Розмір в упаковці (ВхШхГ) (см) | 23,6 х 23,6 х 24,6 см |
| Вага приладу в пакованні (кг) | 1,54 |
| Індикація | LED-дисплей |
| Звуковий сигнал | Акустичний |
| Можна мити в посудомийній машині | Немає |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Beurer |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 677 ₴




