Київ, вул.Січових Стрільців, 3 (Офіс), Київ, Україна
+380 (67) 885-47-39
+380 (50) 585-17-64
+380 (93) 107-14-94
Опис товару
Підігрівач пляшечок 2 в 1 розігріває й підтримує температуру. Щадливо та рівномірно підігріває дитяче харчування в пляшечках і баночках стандартного розміру. Зручний цифровий індикатор температури світитися в темряві.
Основні характеристики
- 2 в 1 — підігріває дитяче харчування й підтримує його температуру
- Цифрова індикація температури
- Світлодіодний дисплей
- Делікатне та рівномірне нагрівання дитячого харчування
- Зручний підіймальний механізм для зняття кришок
- Підходить для пляшечок і баночок будь-якого стандартного розміру
- Аксесуари можна мити очищати в посудомийній машині
- З кришкою
- Світловий сигнал і контрольна лампа
- Автоматичне вимкнення
| Розмір приладу (ВхШхГ) (см) | 14 х 13,75 х 14 см |
|---|---|
| Назва приладу | Підігрівач пляшечок для дитячого харчування |
| Комплектація | Підігрівач дитячого харчування Спеціальний ліфт для зручного витягання пляшечок із живленням. Інструкція із застосування |
| Дисплей | Зі світлодіодним дисплеєм |
| Вага приладу (кг) | 0,475 |
| Потужність | 80 Вт |
| Автоматичне вимкнення | Да |
| Розмір в упаковці (ВхШхГ) (см) | 17 х 14,5 х 16 см |
| Вага приладу в пакованні (кг) | 0,66 |
| Індикація | Цифровий індикатор температури |
| Звуковий сигнал | Візуальний сигнал і контрольна лампа |
| Можна мити в посудомийній машині | Да |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Beurer |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 464 ₴






