Київ, вул.Січових Стрільців, 3 (Офіс), Київ, Україна
+380 (67) 885-47-39
+380 (50) 585-17-64
+380 (93) 107-14-94
Опис товару
Настінні кухонні ваги завдяки складаній платформі дуже компактні та готові до роботи. Показують час і мають додаткову функцію таймера. Індикація в грамах та мілілітрах.
Основні характеристики
- Компактні розсувні ваги завжди під рукою
- Окреме настінне кріплення
- Також індикація в мл
- Показ часу + функція таймера
- Робоча поверхня, що легко миється
- Функція тари
- Автоматичне вимкнення, індикація перевантаження
- Розмір цифр: 12 мм
| Мобільний застосунок | Немає |
|---|---|
| Функція тривалої індикації результату | Немає |
| Температура в приміщенні | Немає |
| Поживна та енергетична цінність | Немає |
| Сигнал тривоги | Немає |
| Інтелектуальна світлодіодна підсвітка | Немає |
| Поверхня, на якій не залишаються сліди від пальців | Немає |
| Функція пам'яті | Ні |
| Максимальне навантаження | Да |
| Розмір цифр | 12 мм |
| Одиниці виміру | г, фунти, унції, мл, рідк. унції |
| Функція таймера | Да |
| Функція тари | Да |
| Чашу для зважування можна мити в посудомийній машині | Немає |
| Максимальна вага/крок шкали | 5 кг/1 г |
| Сенсорне керування | Немає |
| Розміри дисплея | 4,5 х 2 см |
| Батарейки | Две батарейки AA на 1,5 В |
| Технологія з'єднання | Немає |
| Розмір в упаковці (ВхШхГ) (см) | 28,5 x 7 x 19,5 см |
| Розмір приладу (ВхШхГ) (см) | 22,5 х 16 х 5,3 см |
| Назва приладу | Кухонні ваги |
| сумісність зі смартфоном | Немає |
| Вага приладу в пакованні (кг) | 0,83 |
| Вага приладу (кг) | 0,556 |
| Матеріал | Пластик/скло |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Beurer |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 219 ₴



