Київ, вул.Січових Стрільців, 3 (Офіс), Київ, Україна
+380 (67) 885-47-39
+380 (50) 585-17-64
+380 (93) 107-14-94
Опис товару
Ваги з дуже великою опорною поверхнею і збільшеною максимальною вагою — 20 кг. Ці побутові ваги можна використовувати не тільки на кухні, але й для зважування посилок.
Основні характеристики
- Функція пам'яті — індикація останнього результату вимірювання
- Також можна використовувати для зважування посилок
- Дуже велика опорна поверхня
- Сучасне сенсорне керування
- скляна поверхня, що легко миється
- Дуже велика максимальна вага: 20 кг
- Функція тари
- Автоматичне вимкнення, індикація перевантаження
- Розмір цифр: 20 мм
| Мобільний застосунок | Немає |
|---|---|
| Функція тривалої індикації результату | Немає |
| Температура в приміщенні | Немає |
| Поживна та енергетична цінність | Немає |
| Сигнал тривоги | Немає |
| Інтелектуальна світлодіодна підсвітка | Немає |
| Поверхня, на якій не залишаються сліди від пальців | Немає |
| Функція пам'яті | Да |
| Максимальне навантаження | Да |
| Розмір цифр | 20 мм |
| Одиниці виміру | г, кг, унції, фунти:унції |
| Функція таймера | Немає |
| Функція тари | Да |
| Чашу для зважування можна мити в посудомийній машині | Немає |
| Максимальна вага/крок шкали | 20 кг/1 г |
| Сенсорне керування | Да |
| Розміри дисплея | 8 x 3 см |
| Батарейки | Дві батарейки AAA на 1,5 В |
| Технологія з'єднання | Немає |
| Розмір в упаковці (ВхШхГ) (см) | 26 х 34,5 х 5 см |
| Розмір приладу (ВхШхГ) (см) | 22 х 30 х 2,5 см |
| Назва приладу | Побутові ваги |
| сумісність зі смартфоном | Немає |
| Вага приладу в пакованні (кг) | 1,49 |
| Вага приладу (кг) | 1,13 |
| Матеріал | Стекло |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Beurer |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 689 ₴


