Київ, вул.Січових Стрільців, 3 (Офіс), Київ, Україна
+380 (67) 885-47-39
+380 (50) 585-17-64
+380 (93) 107-14-94
Опис товару
Класичні кухонні ваги зі сталі для зважування продуктів. Особливе покриття не залишає відбитків пальців, легко очищається. Плоска конструкція для зручного зберігання.
Основні характеристики
- Робоча поверхня з полірованої неіржавкої сталі
- Покриття, що легко миється, на якому не залишається відбитків пальців
- Компактний корпус завтовшки всього 15 мм
- Дисплей із чорною підсвіткою
- Сучасне сенсорне керування
- Функція тари
- Автоматичне вимкнення, індикація перевантаження
- Розмір цифр: 18 мм
| Мобільний застосунок | Немає |
|---|---|
| Функція тривалої індикації результату | Немає |
| Температура в приміщенні | Немає |
| Поживна та енергетична цінність | Немає |
| Сигнал тривоги | Немає |
| Інтелектуальна світлодіодна підсвітка | Немає |
| Поверхня, на якій не залишаються сліди від пальців | Да |
| Функція пам'яті | Немає |
| Максимальне навантаження | Да |
| Розмір цифр | 18 мм |
| Одиниці виміру | г, унції, мл |
| Функція таймера | Немає |
| Функція тари | Да |
| Чашу для зважування можна мити в посудомийній машині | Немає |
| Максимальна вага/крок шкали | 5 кг/1 г |
| Сенсорне керування | Да |
| Розміри дисплея | 5,3 x 2,4 см |
| Батарейки | Дві батарейки CR2032 на 3 В |
| Технологія з'єднання | Немає |
| Розмір в упаковці (ВхШхГ) (см) | 3,5 х 20 х 22,4 см |
| Розмір приладу (ВхШхГ) (см) | 1,5 х 18,2 х 20,3 см |
| Назва приладу | Кухонні ваги |
| сумісність зі смартфоном | Немає |
| Вага приладу в пакованні (кг) | 0,484 |
| Вага приладу (кг) | 0,4 |
| Матеріал | Полірована неіржавка сталь |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Beurer |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 171 ₴


