Київ, вул.Січових Стрільців, 3 (Офіс), Київ, Україна
+380 (67) 885-47-39
+380 (50) 585-17-64
+380 (93) 107-14-94
Опис товару
Кухонні ваги з місткою чашею. Для зважування продуктів та інгредієнтів страв. Вбудований кімнатний термометр і таймер для зручного приготування їжі.
Основні характеристики
- Містка чаша з полірованої неіржавкої сталі
- Функція таймера
- Вбудований термометр для вимірювання кімнатної температури
- Максимальна місткість: 1,5 л
- Чашу можна мити в посудомийній машині
- Функція тари
- Автоматичне вимкнення, індикація перевантаження
- Розмір цифр: 10 мм
| Мобільний застосунок | Немає |
|---|---|
| Функція тривалої індикації результату | Немає |
| Температура в приміщенні | Да |
| Поживна та енергетична цінність | Немає |
| Сигнал тривоги | Немає |
| Інтелектуальна світлодіодна підсвітка | Немає |
| Поверхня, на якій не залишаються сліди від пальців | Немає |
| Функція пам'яті | Немає |
| Максимальне навантаження | Да |
| Розмір цифр | 10 мм |
| Одиниці виміру | р, унції |
| Функція таймера | Да |
| Функція тари | Да |
| Чашу для зважування можна мити в посудомийній машині | Да |
| Максимальна вага/крок шкали | 5 кг/1 г |
| Сенсорне керування | Немає |
| Розмір чаші | Ø 21,3 x 9,3 см |
| Розміри дисплея | 4,6 x 2,2 см |
| Батарейки | Дві батарейки AAA на 1,5 В |
| Технологія з'єднання | Немає |
| Розмір в упаковці (ВхШхГ) (см) | 22 х 22 х 11 см |
| Розмір приладу (ВхШхГ) (см) | 19 х 19 х 5,8 см Чаша 21,3 х 21,3 х 9,3 см |
| Назва приладу | Кухонні ваги |
| сумісність зі смартфоном | Немає |
| Вага приладу в пакованні (кг) | 0,78 |
| Вага приладу (кг) | 0,63 |
| Матеріал | Полірована неіржавка сталь |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Beurer |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 370 ₴



