Київ, вул.Січових Стрільців, 3 (Офіс), Київ, Україна
+380 (67) 885-47-39
+380 (50) 585-17-64
+380 (93) 107-14-94
Опис товару
Кухонні ваги з чашею для зважування. Ідеальний варіант для приготування випічки та десертів. Чаша легко миється в посудомийці.
Основні характеристики
- Дисплей із синьою підсвіткою
- Чаша місткістю 1,2 л
- Чашу можна мити в посудомийній машині
- Функція тари
- Автоматичне вимкнення, індикація перевантаження
- Діаметр чаші 14,2 см
- Розмір цифр: 22 мм
| Мобільний застосунок | Немає |
|---|---|
| Функція тривалої індикації результату | Немає |
| Температура в приміщенні | Немає |
| Поживна та енергетична цінність | Немає |
| Сигнал тривоги | Немає |
| Інтелектуальна світлодіодна підсвітка | Да |
| Поверхня, на якій не залишаються сліди від пальців | Немає |
| Функція пам'яті | Немає |
| Максимальне навантаження | Да |
| Розмір цифр | 22 мм |
| Одиниці виміру | кг, г, фунти:унції |
| Функція таймера | Немає |
| Функція тари | Да |
| Чашу для зважування можна мити в посудомийній машині | Да |
| Максимальна вага/крок шкали | 3 кг/1 г |
| Сенсорне керування | Немає |
| Розмір чаші | Ø 14,2 см |
| Розміри дисплея | 6,5 x 2,8 см |
| Батарейки | Дві батарейки AAA на 1,5 В |
| Технологія з'єднання | Немає |
| Розмір в упаковці (ВхШхГ) (см) | 12 х 19,5 х 23,5 см |
| Розмір приладу (ВхШхГ) (см) | 5 х 15 х 22 см |
| Назва приладу | Кухонні ваги |
| сумісність зі смартфоном | Немає |
| Вага приладу в пакованні (кг) | 0,64 |
| Вага приладу (кг) | 0,47 |
| Матеріал | Стекло |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Beurer |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 644 ₴



