Київ, вул.Січових Стрільців, 3 (Офіс), Київ, Україна
+380 (67) 885-47-39
+380 (50) 585-17-64
+380 (93) 107-14-94
Опис товару
Діагностичні ваги для аналізу показників усього організму. Окреме вимірювання для верхньої/нижної частини тіла за допомогою знімного бездротового дисплея. Графічна оцінка стану і динаміки персональних даних.
Основні характеристики
- Детальний комплексний аналіз стану організму
- Вісім електродів для точного вимірювання в верхньої/нижні частини тіла
- Знімний портативний блок дистанційного керування з синьою підсвіткою
- Вага, жирова та кісткова маса, частка вологи та м'язової тканини, калорії, які беруть участь у активного та основном метаболизме
- Точні вимірювання в верхньої/нижні частини тіла
- Великий знімний дисплей: 120 x 46 мм
- Матричний дисплей нового покоління
- Інтуїтивно зрозуміле меню на кількома мовами: D, GB, F, ES, I
- Електроди з полірованої неіржавкої сталі з великою площею поверхні
- Перенос на комп'ютер з допомогою USB і Bluetooth®
- Комірки пам'яті: 10 + гостьовий режим
- Комірки пам'яті для результатів вимірювань: 30
- Технологія вмикання: кнопковий вимикач
- Автоматичне вимкнення, індикація перевантаження
- Максимальна вага: 180 кг
- Розмір цифр: 22 мм "
- Програма та застосунок Beurer HealthManager доступний для безплатного завантаження
| Розмір цифр | 22 мм |
|---|---|
| Коштовна маса | Да |
| Індикація жирової маси тіла | Да |
| Індикація частки вологи в організмі | Да |
| Кількість комірок пам'яті результатів вимірювання | 30 |
| Індикація відсотка м'язової тканини | Да |
| Сенсорне керування | Немає |
| Максимальна вага/крок шкали | 180 кг/100 г |
| Показ динаміки | Да |
| Опорна поверхня з безпечного скла | Немає |
| Одиниці виміру | кг/фунти/стоуни |
| Мобільний застосунок | Да |
| Великий дисплей розміру XL | XL |
| Компактна конструкція | Немає |
| Розмір XL | Немає |
| Розмір XXL | Да |
| Калорії, активний метаболізм | Да |
| Батарейки | Шість батарейок AA на 1,5 В |
| Кількість електродів | 8 полірована неіржавка сталь |
| сумісність зі смартфоном | iOS 10.0 і AndroidTM 5.0, Bluetooth® 4.0 і вище |
| Назва приладу | Діагностичні ваги |
| Розмір приладу (ВхШхГ) (см) | 33 x 33 x 4 см |
| Розмір в упаковці (ВхШхГ) (см) | 8,2 x 42,3 x 48,1 см |
| Технологія з'єднання | USB и Bluetooth® |
| Автоматичне вимикання | Да |
| П'ять рівнів активності | Да |
| Підсвітка дисплея | Да |
| Розрахунок ІМТ | Немає |
| Технологія вмикання | Button-On |
| Розміри опорної поверхні | 33 x 30 см |
| Інтерпретація | Немає |
| Калорії, основний метаболізм | Да |
| Вага приладу (кг) | 2,53 |
| Вага приладу в пакованні (кг) | 3,38 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Beurer |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 777 ₴






