Київ, вул.Січових Стрільців, 3 (Офіс), Київ, Україна
+380 (67) 885-47-39
+380 (50) 585-17-64
+380 (93) 107-14-94
Опис товару
Ваги діагностичні з інтерпретацією результатів вимірювань. Визначають масу тіла, жирову, м'язову, кісткову тканину, розраховують обмін речовин і індекс маси тіла. Виготовлені з міцного скла, мають велику платформу та дисплей розміру XL. Максимально допустима вага — 200 кг.
Основні характеристики
- Дисплей розміру XL з підсвіткою для зручного читання
- Велика платформа з яскраво-білого безпечного скла завтовшки 8 мм
- Визначення ваги тіла, внутрішнього жиру, тканинної рідини, м'язової маси, маси кісток
- індикація калорій, швидкості активного/основного обміну речовин
- Максимальна вага — до 200 кг
- З розрахунком ІМТ (індексу маси тіла)
- З поясненням виміряних значень
- Електроди із сатинованої неіржавкої сталі
- Користувацькі комірки пам'яті: 10
- Система автоматичного вимкнення, індикація перевантаження
| Розмір цифр | 35 мм |
|---|---|
| Коштовна маса | Да |
| Індикація жирової маси тіла | Да |
| Індикація частки вологи в організмі | Да |
| Індикація відсотка м'язової тканини | Да |
| Сенсорне керування | Немає |
| Максимальна вага/крок шкали | 200 кг. Ціна поділки: 100 г/ 0,1%/1 ккал |
| Показ динаміки | Немає |
| Опорна поверхня з безпечного скла | Да |
| Одиниці виміру | кг/фунти/стоуни |
| Мобільний застосунок | Немає |
| Великий дисплей розміру XL | XL |
| Компактна конструкція | Да |
| Розмір XL | Немає |
| Розмір XXL | Немає |
| Калорії, активний метаболізм | Да |
| Батарейки | Три батарейки AAA на 1,5 В |
| Кількість електродів | 4 електроди із сатинової неіржавкої сталі |
| сумісність зі смартфоном | Немає |
| Назва приладу | Діагностичні ваги |
| Розмір приладу (ВхШхГ) (см) | 2,8 х 31 х 31 см |
| Розмір в упаковці (ВхШхГ) (см) | 5,5 х 36 х 36 см |
| Технологія з'єднання | Немає |
| Автоматичне вимкнення | Да |
| Покриття | Платформа з міцного скла |
| П'ять рівнів активності | Да |
| Підсвітка дисплея | Да |
| Розрахунок ІМТ | Да |
| Технологія вмикання | Quick Start |
| Розміри опорної поверхні | 31 x 31 см |
| Інтерпретація | Да |
| Калорії, основний метаболізм | Да |
| Вага приладу (кг) | 2,2 |
| Вага приладу в пакованні (кг) | 2,66 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Beurer |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 512 ₴



