Київ, вул.Січових Стрільців, 3 (Офіс), Київ, Україна
+380 (67) 885-47-39
+380 (50) 585-17-64
+380 (93) 107-14-94
Опис товару
Діагностичні ваги з під'єднанням до мобільного застосунка Beurer HealthManager. Ідеальний варіант для контролю маси тіла та стану здоров'я. Збільшена платформа з обрамленням.
Основні характеристики
- Автоматичне передавання даних у радіус дії Bluetooth® після запуску програми
- Дуже велика опорна поверхня з елегантним обрамленням
- Вага, жирова та кісткова маса, частка вологи та м'язової тканини, калорії, які беруть участь у активного та основном метаболизме
- Розрахунок ІМТ
- Автоматичне розпізнавання восьми користувачів
- 2-рядковий РК-дисплей з синьою підсвіткою і ініціативами користувача
- Сучасне сенсорне керування
- Електроди з полірованої неіржавкої сталі
- П'ять рівнів активності
- Комірки пам'яті: 8
- Комірки пам'яті для результатів вимірювань: 30
- Технологія вмикання: Quick Start
- Автоматичне вимкнення, індикація перевантаження
- Максимальна вага: 180 кг
- Застосунок Beurer HealthManager доступний для безплатного завантаження
| Розмір цифр | 22 мм |
|---|---|
| Коштовна маса | Да |
| Індикація жирової маси тіла | Да |
| Індикація частки вологи в організмі | Да |
| Кількість комірок пам'яті результатів вимірювання | 30 |
| Індикація відсотка м'язової тканини | Да |
| Сенсорне керування | Да |
| Максимальна вага/крок шкали | 180 кг. Ціна поділки: 100 г/ 0,1%/1 ккал |
| Показ динаміки | Да |
| Опорна поверхня з безпечного скла | Да |
| Одиниці виміру | кг/фунти/стоуни |
| Мобільний застосунок | Да |
| Великий дисплей розміру XL | XL |
| Компактна конструкція | Немає |
| Розмір XL | Да |
| Розмір XXL | Немає |
| Калорії, активний метаболізм | Да |
| Батарейки | Три батарейки AAA на 1,5 В |
| Кількість електродів | 4 електроди із сатинової неіржавкої сталі |
| сумісність зі смартфоном | iOS 10.0 і AndroidTM 5.0, Bluetooth® 4.0 і вище |
| Назва приладу | Діагностичні ваги |
| Розмір приладу (ВхШхГ) (см) | 2,3х32,5х32,5 см |
| Розмір в упаковці (ВхШхГ) (см) | 5 х 36,3 х 35,8 см |
| Технологія з'єднання | Bluetooth® |
| Автоматичне вимикання | Да |
| Покриття | Платформа з міцного скла |
| П'ять рівнів активності | Да |
| Підсвітка дисплея | Да |
| Розрахунок ІМТ | Да |
| Технологія вмикання | Quick Start |
| Розміри опорної поверхні | 32 x 32 см |
| Інтерпретація | Немає |
| Калорії, основний метаболізм | Да |
| Вага приладу (кг) | 2,135 |
| Вага приладу в пакованні (кг) | 2,606 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Beurer |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 849 ₴



