Київ, вул.Січових Стрільців, 3 (Офіс), Київ, Україна
+380 (67) 885-47-39
+380 (50) 585-17-64
+380 (93) 107-14-94
Опис товару
Точні діагностичні смарт ваги — найкращий вибір для привабливого здорового тіла. Визначають вагу, масу жирової, кісткової, м'язової тканини, швидкість обміну активного/основного обміну речовин. Індикація калорій, розрахунок індексу маси тіла. Повний аналіз тіла та чіткий огляд усіх даних у програмі Beurer HealthManager. Платформа з міцного скла для зважування до 180 кг. Зважуйтеся із задоволенням і досягайте особистих цілей.
Основні характеристики
- Автоматичне передавання даних у радіусі дії Bluetooth®-з'єднання після відкриття програми
- Визначення ваги тіла, внутрішнього жиру, тканинної рідини, м'язової маси, маси кісток; індикація калорій, швидкості активного/основного обміну речовин
- З розрахунком ІМТ (індексу маси тіла)
- Можливість налаштування без застосунка
- Пам'ять на 8 користувачів з автоматичним розпізнаванням користувача
- Чорний РК-дисплей; біла підсвітка з індикацією ініціатив користувача
- Тонкі електроди з сатинованої неіржавкої сталі
- 5 рівнів активності
- Користувацькі комірки пам'яті: 8
- Комірки пам'яті для результатів вимірювань: 30
- Технологія увімкнення: Quick Start (швидкий запуск)
- Система автоматичного вимкнення, індикація перевантаження
- Максимальна вага: 180 кг
- Розмір цифр: 23 мм (вага)
- Безплатне завантаження в застосунок beurer HealthManager
| Розмір цифр | 23 мм |
|---|---|
| Коштовна маса | Да |
| Індикація жирової маси тіла | Да |
| Індикація частки вологи в організмі | Да |
| Кількість комірок пам'яті результатів вимірювання | 30 |
| Індикація відсотка м'язової тканини | Да |
| Сенсорне керування | Да |
| Максимальна вага/крок шкали | 180 кг. Ціна поділки: 100 г/ 0,1%/1 ккал |
| Показ динаміки | Да |
| Опорна поверхня з безпечного скла | Да |
| Одиниці виміру | кг/фунти/стоуни |
| Мобільний застосунок | Да |
| Великий дисплей розміру XL | Немає |
| Компактна конструкція | Да |
| Розмір XL | Немає |
| Розмір XXL | Немає |
| Калорії, активний метаболізм | Да |
| Батарейки | Три батарейки AAA на 1,5 В |
| Кількість електродів | 4 електроди із сатинової неіржавкої сталі |
| сумісність зі смартфоном | iOS 12.0 і AndroidTM 8.0, Bluetooth® 4.0 і вище |
| Назва приладу | Діагностичні ваги |
| Розмір приладу (ВхШхГ) (см) | 2,5 х 30 х 30 см |
| Розмір в упаковці (ВхШхГ) (см) | 5 х 35,2 х 35 см |
| Технологія з'єднання | Bluetooth® |
| Автоматичне вимкнення | Да |
| Покриття | Платформа з міцного скла |
| П'ять рівнів активності | Да |
| Підсвітка дисплея | Да |
| Розрахунок ІМТ | Да |
| Технологія вмикання | Quick Start |
| Розміри опорної поверхні | 30 x 30 см |
| Інтерпретація | Немає |
| Калорії, основний метаболізм | Да |
| Вага приладу (кг) | 1,6 |
| Вага приладу в пакованні (кг) | 2,06 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Beurer |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 747 ₴





