Київ, вул.Січових Стрільців, 3 (Офіс), Київ, Україна
+380 (67) 885-47-39
+380 (50) 585-17-64
+380 (93) 107-14-94
Опис товару
Діагностичні ваги з дуже великим дисплеєм. Вимірюють вагу, жирову та м'язову масу, тканинну рідину. З розрахунком індексу маси тіла. Витримують вагу до 150 кг.
Основні характеристики
- Великий РК-дисплей
- Інформація про вагу, жирову масу, часте вологи та м'язову тканину
- Розрахунок ІМТ
- Візерунок у тонку смужку
- Великий дисплей
- Електроди з полірованої неіржавкої сталі
- П'ять рівнів активності
- Комірки пам'яті: 10
- Технологія вмикання: Quick Start
- Автоматичне вимкнення, індикація перевантаження
- Розмір цифр: 38 мм
| Розмір цифр | 38 мм |
|---|---|
| Коштовна маса | Немає |
| Індикація жирової маси тіла | Да |
| Індикація частки вологи в організмі | Да |
| Кількість комірок пам'яті результатів вимірювання | 10 |
| Індикація відсотка м'язової тканини | Да |
| Сенсорне керування | Немає |
| Максимальна вага/крок шкали | 150 кг. Ціна поділки: 100 г/ 0,1% |
| Показ динаміки | Немає |
| Опорна поверхня з безпечного скла | Да |
| Одиниці виміру | кг/фунти/стоуни |
| Мобільний застосунок | Немає |
| Великий дисплей розміру XL | Да |
| Компактна конструкція | Да |
| Розмір XL | Немає |
| Розмір XXL | Немає |
| Калорії, активний метаболізм | Немає |
| Батарейки | Одна батарейка CR2032 на 3 В |
| Кількість електродів | 2 електроди із сатинової неіржавкої сталі |
| сумісність зі смартфоном | Немає |
| Назва приладу | Діагностичні ваги |
| Розмір приладу (ВхШхГ) (см) | 1,8 х 30 х 30 см |
| Розмір в упаковці (ВхШхГ) (см) | 3,2 х 31,5 х 33 см |
| Технологія з'єднання | немає |
| Автоматичне вимкнення | Да |
| Покриття | Платформа з міцного скла |
| П'ять рівнів активності | Да |
| Підсвітка дисплея | Немає |
| Розрахунок ІМТ | Да |
| Технологія вмикання | Quick Start |
| Розміри опорної поверхні | 30 x 30 см |
| Інтерпретація | Немає |
| Калорії, основний метаболізм | Немає |
| Вага приладу (кг) | 1,6 |
| Вага приладу в пакованні (кг) | 1,9 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Beurer |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 777 ₴



