Київ, вул.Січових Стрільців, 3 (Офіс), Київ, Україна
+380 (67) 885-47-39
+380 (50) 585-17-64
+380 (93) 107-14-94
Опис товару
Точні діагностичні смарт ваги з під'єднанням до смартфона. Збільшена платформа з максимальною вагою до 200 кг, чорний дисплей розміру XXL і великі цифри — 45 мм. Визначають масу тіла, жиру, води, відсоток м'язів, кісткової маси, AMR/BMR та ІМТ. У безплатному застосунку "beurer HealthManager Pro" зображаються всі дані користувачів, інтерпретація результатів і динаміка змін.
Основні характеристики
- Визначення маси тіла, жиру, води, відсотка м'язів, кісткової маси та калорійності, AMR/BMR і BMI
- З інтерпретацією виміряних значень
- 8 комірок пам'яті з автоматичним визначенням користувача
- 5 рівень активності
- Максимальна вага: 200 кг
- Дуже велика поверхня (35 x 30 см) з надміцного безпечного скла (8 мм)
- Висота цифр: 45 мм
- Сучасний чорний дисплей формату XXL 69 x 149 мм
- Просте керування за допомогою кнопок
- Сучасний дизайн із покриттям оксиду індій-олова
- Безплатний застосунок «beurer HealthManager Pro»
- Автоматичне передавання даних у діапазоні Bluetooth® після відкриття програми
| Розмір цифр | 45 |
|---|---|
| Коштовна маса | Да |
| Індикація жирової маси тіла | Да |
| Індикація частки вологи в організмі | Да |
| Кількість комірок пам'яті результатів вимірювання | 8 |
| Індикація відсотка м'язової тканини | Да |
| Сенсорне керування | Да |
| Максимальна вага/крок шкали | 200 кг / 100 г / 0,1% / 1 ККал |
| Показ динаміки | Да |
| Опорна поверхня з безпечного скла | Да |
| Одиниці виміру | кг/фунти/стоуни |
| Мобільний застосунок | Да |
| Великий дисплей розміру XL | Да |
| Компактна конструкція | Немає |
| Розмір XL | Немає |
| Розмір XXL | Да |
| Калорії, активний метаболізм | Да |
| Батарейки | Три батарейки AAA на 1,5 В |
| Кількість електродів | Поверхня із шару оксиду індія-олова |
| сумісність зі смартфоном | Да |
| Назва приладу | Діагностичні ваги |
| Розмір приладу (ВхШхГ) (см) | 2,8 х 35 х 30 |
| Розмір в упаковці (ВхШхГ) (см) | 4,1 х 40,6 х 34,7 |
| Технологія з'єднання | WiFi |
| Автоматичне вимкнення | Да |
| Покриття | Шар оксиду індія-олова |
| П'ять рівнів активності | Да |
| Підсвітка дисплея | Да |
| Розрахунок ІМТ | Да |
| Технологія вмикання | Quick Start |
| Розміри опорної поверхні | 35 х 30 см |
| Інтерпретація | Да |
| Калорії, основний метаболізм | Да |
| Вага приладу (кг) | 2,1 |
| Вага приладу в пакованні (кг) | 3,1 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Beurer |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 299 ₴




