Київ, вул.Січових Стрільців, 3 (Офіс), Київ, Україна
+380 (67) 885-47-39
+380 (50) 585-17-64
+380 (93) 107-14-94
Опис товару
Підлогові ваги зі збільшеною максимальною вагою. Велика платформа з безпечного скла підходять для зважування до 200 кг. Сучасний чорний дисплей із підсвіткою для зручного читання.
Основні характеристики
- Сучасний дисплей розміру XL з підсвіткою для зручного читання
- Велика платформа з міцного скла
- Максимальна вага до 200 кг
- Технологія увімкнення: Quick Start (швидкий запуск)
- Автоматичне вимкнення
- Індикація перевантаження
- Розміри: 31 x 31 x 2,8 см
- Розмір цифр: 39 мм
| Мобільний застосунок | Немає |
|---|---|
| Сигнал тривоги | Немає |
| Інтелектуальна світлодіодна підсвітка | Немає |
| Поверхня, на якій не залишаються сліди від пальців | Немає |
| 8-міліметрове небитке скло | Да |
| Великий дисплей розміру XL | Да |
| Розмір цифр | 39 мм |
| Одиниці виміру | кг/фунти/стоуни |
| Максимальна вага/крок шкали | 200 кг/100 г |
| Розміри опорної поверхні | 31 x 31 см |
| Технологія вмикання | Quick Start |
| Підсвітка дисплея | Да |
| Розмір в упаковці (ВхШхГ) (см) | 4,2 х 36,2 х 35,5 см |
| Розмір приладу (ВхШхГ) (см) | 2,8 х 31 х 31 см |
| Назва приладу | Скляні ваги |
| сумісність зі смартфоном | Ні |
| Батарейки | Три батарейки AAA на 1,5 В |
| Матеріал | Загартоване скло |
| Вага приладу (кг) | 2,1 |
| Вага приладу в пакованні (кг) | 2,6 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Beurer |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 977 ₴





