Київ, вул.Січових Стрільців, 3 (Офіс), Київ, Україна
+380 (67) 885-47-39
+380 (50) 585-17-64
+380 (93) 107-14-94
Опис товару
Скляні підлогові ваги в мінімалістичному оформленні. Визначають вагу до 150 кг. Великий РК-дисплей із білою підсвіткою для комфортного читання результатів. Мають ультраплоську конструкцію для зручного зберігання.
Основні характеристики
- Великий LCD-дисплей,
- Розмір цифр: 40 мм
- Одиниці виміру: кг, фунти, стоуни
- Максимальна вага не більш ніж 150 кг
- Плоска конструкція, висота всього лише 19 мм
- Індикація перевантаження
- Технологія вмикання — quick start
- Автоматичне вимкнення
- Індикація заміни батарейок.
| Мобільний застосунок | Немає |
|---|---|
| Сигнал тривоги | Немає |
| Інтелектуальна світлодіодна підсвітка | Немає |
| Поверхня, на якій не залишаються сліди від пальців | Немає |
| 8-міліметрове небитке скло | Немає |
| Великий дисплей розміру XL | XL |
| Розмір цифр | 40 мм |
| Одиниці виміру | кг/фунти/стоуни |
| Максимальна вага/крок шкали | 150 кг/100 г |
| Розміри опорної поверхні | 30 x 30 см |
| Технологія вмикання | Quick Start |
| Підсвітка дисплея | Немає |
| Розмір в упаковці (ВхШхГ) (см) | 4,7 х 32,4 х 32,5 см |
| Розмір приладу (ВхШхГ) (см) | 1,9 х 30 х 30 см |
| Назва приладу | Скляні ваги |
| сумісність зі смартфоном | Немає |
| Батарейки | Дві батарейки CR2032 на 3 В |
| Матеріал | Загартоване скло |
| Вага приладу (кг) | 1,54 |
| Вага приладу в пакованні (кг) | 1,79 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Beurer |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 839 ₴




