Київ, вул.Січових Стрільців, 3 (Офіс), Київ, Україна
+380 (67) 885-47-39
+380 (50) 585-17-64
+380 (93) 107-14-94
Опис товару
Надійні скляні ваги в компактному дизайні, забезпечує точні результати вимірювань. Функція швидкого старту та автоматичного вимкнення полегшує використання. Елегантне дзеркальне оздоблення по краям. Максимальна вага 150 кг.
Основні характеристики
- Опорна поверхня із безпечного скла
- Компактний розмір: 27 x 26 x 1,8 см
- Розмір дисплею: 49 x 25 мм
- Розмір цифри: 22 мм
- Деталізований дзеркальний край
- РК-дисплей, який легко очищається
- Одиниці вимірювання: кг, фунтами, ст
- Технологія включення: Швидкий старт
- Автоматичне відключення, індикатор перевантаження
- Максимальна вага: 150 кг
- Термін шкали: 100 г
- Живлення: 1 батарейка CR2032 3 В в комплекті
| Мобільний застосунок | ні |
|---|---|
| Сигнал тривоги | Немає |
| Інтелектуальна світлодіодна підсвітка | Немає |
| Поверхня, на якій не залишаються сліди від пальців | Немає |
| 8-міліметрове небитке скло | Да |
| Розмір цифр | 22 мм |
| Одиниці виміру | кг, фунти, ст |
| Максимальна вага/крок шкали | 150 кг/100 г |
| Розміри опорної поверхні | 27 x 26 |
| Технологія вмикання | Швидкий старт |
| Підсвітка дисплея | Немає |
| Назва приладу | Підлогові ваги |
| сумісність зі смартфоном | ні |
| Батарейки | 1 батарейка CR2032 3 В |
| Матеріал | міцне скло |
| Вага приладу (кг) | 1 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Beurer |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 917 ₴



