Київ, вул.Січових Стрільців, 3 (Офіс), Київ, Україна
+380 (67) 885-47-39
+380 (50) 585-17-64
+380 (93) 107-14-94
Опис товару
Ваги з небитке скло в класичному дизайні. Плоска конструкція для компактного зберігання. Розраховані на вагу до 150 кг.
Основні характеристики
- РК-дисплей з чіткими символами
- Опорна поверхня з безпечного скла
- Плоска конструкція
- Технологія вмикання: Quick Start
- Автоматичне вимкнення, індикація перевантаження
- Розмір цифр: 25 мм
| Мобільний застосунок | Немає |
|---|---|
| Сигнал тривоги | Немає |
| Інтелектуальна світлодіодна підсвітка | Немає |
| Поверхня, на якій не залишаються сліди від пальців | Немає |
| 8-міліметрове небитке скло | Да |
| Великий дисплей розміру XL | Немає |
| Розмір цифр | 25 мм |
| Одиниці виміру | кг/фунти/стоуни |
| Максимальна вага/крок шкали | 150 кг/100 г |
| Розміри опорної поверхні | 30 x 30 |
| Технологія вмикання | Quick Start |
| Підсвітка дисплея | Немає |
| Розмір в упаковці (ВхШхГ) (см) | 32 х 32 х 3,3 см |
| Розмір приладу (ВхШхГ) (см) | 30 х 30 х 2 см |
| Назва приладу | Скляні ваги |
| сумісність зі смартфоном | Немає |
| Батарейки | Одна батарейка CR2032 на 3 В |
| Матеріал | Загартоване скло |
| Вага приладу (кг) | 1,5 |
| Вага приладу в пакованні (кг) | 1,8 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Beurer |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 179 ₴




