Київ, вул.Січових Стрільців, 3 (Офіс), Київ, Україна
+380 (67) 885-47-39
+380 (50) 585-17-64
+380 (93) 107-14-94
Опис товару
Масажна накидка на сидіння — ідеальний варіант для розслаблювального масажу спини та шиї. На вибір три окремі масажні зони. Накидка з додатковою функцією підсвічування та приємного обігрівання. Подушка для сидіння знімається, велюровий чохол можна прати.
Основні характеристики
- Масаж шіацу для зони шиї з механічним регулюванням висоти
- Розслаблювальний масаж шіацу для спини
- Точковий масаж
- Заспокійливий роликовий масаж
- Додаткова функція світлового та теплового впливу
- Два масажні пальці, що обертаються, для шіацу масажу шиї
- Чотири масажні головки шіацу, що обертаються або котяться попарно
- Рух уздовж хребта
- Три окремо активовані зони масажу
- Два режими швидкості
- Мийна поверхня з ефектом шкіри (поліуретан)
- Чохол подушки та спинки можна прати за 40 °C
- Просте керування за допомогою механічного перемикача
- Знімна подушка для сидіння
- Зручний гачок для підвісного зберігання
- Підходить для будь-яких сидінь достатньої глибини зі спинкою
- Міцний каркас в зоні спини
- Практична застібка на липучках
- Функція таймера: 5/10/15 хвилин
| Розмір приладу (ВхШхГ) (см) | 152 x 72 |
|---|---|
| Масажні пальці | 2 |
| Поплескувальний масаж | Немає |
| Обертання за годинниковою стрілкою/проти годинникової стрілки | Немає |
| Знімний чохол | Да |
| М'яке заспокійливе тепло | Да |
| Масаж шіацу | Да |
| Функція таймера | 5/10/15 хв |
| Розміри виробу, поверхня для сидіння | 38 x 39 см |
| Розміри виробу, спинка | 70,5 x 41,5 см |
| Поверхня | З ефектом шкіри |
| Матеріал підкладки | м'яка повітропроникна бавовна |
| Кількість програм масажу | 1 |
| Чохол можна прати в машині | Да |
| Світловий та тепловий вплив | Да |
| Автомобільний адаптер | Немає |
| Кількість масажних головок | 4 |
| Потужність | 42 Вт |
| Автоматичне вимкнення | немає |
| Розмір в упаковці (ВхШхГ) (см) | 19 х 83 х 46 |
| Назва приладу | Масажна накидка шіацу на сидіння |
| Вага приладу (кг) | 5 |
| Вага приладу в пакованні (кг) | 7,5 |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Beurer |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 20 800 ₴








