Київ, вул.Січових Стрільців, 3 (Офіс), Київ, Україна
+380 (67) 885-47-39
+380 (50) 585-17-64
+380 (93) 107-14-94
Опис товару
Накидка на сидіння з вібромасажем. Прекрасний варіант для довгої поїздки або робочого крісла. Знімає напруження м'язів і втому, просте керування.
Основні характеристики
- Можна використовувати вдома або в автомобілі
- Адаптер для під'єднання до бортової мережі автомобіля
- П'ять вібромоторів
- Два рівні інтенсивності
- Три окремі активувані зони масажу
- Функція нагрівання, яка використовується окремо або разом із масажем
- Просте керування за допомогою механічного перемикача
- Зручні фіксувальні ремінці
- Підходить для будь-яких сидінь достатньої глибини зі спинкою
| Розмір приладу (ВхШхГ) (см) | 45 x 2,8 x 71 (спина: 71х45, сидіння: 40х45) |
|---|---|
| Масажні пальці | Немає |
| Поплескувальний масаж | Немає |
| Обертання за годинниковою стрілкою/проти годинникової стрілки | Немає |
| Знімний чохол | Немає |
| М'яке заспокійливе тепло | Да |
| Масаж шіацу | Немає |
| Функція таймера | Немає |
| Розміри виробу, поверхня для сидіння | 40 х 45 см |
| Розміри виробу, спинка | 71 х 45 см |
| Поверхня | Полиуретан |
| Кількість програм масажу | 1 |
| Чохол можна прати в машині | Немає |
| Світловий та тепловий вплив | Да |
| Автомобільний адаптер | Да |
| Потужність | 9,6 Вт |
| Автоматичне вимкнення | за 15 хвилин |
| Розмір в упаковці (ВхШхГ) (см) | 45,5 х 70 х 6,5 см |
| Назва приладу | Масажна накидка на сидіння |
| Вага приладу (кг) | 0,813 |
| Живлення | От сети |
| Вага приладу в пакованні (кг) | 1,64 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Beurer |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 819 ₴



