Київ, вул.Січових Стрільців, 3 (Офіс), Київ, Україна
+380 (67) 885-47-39
+380 (50) 585-17-64
+380 (93) 107-14-94
вверхвниз
-15%29 днів
Ортопедична подушка для сидіння - Model-1, ТМ Correct Shape. Подушка від геморою, простатиту, подагри
- В наявності
- Код: 2021
1 870 ₴
1 589,50 ₴
+380 (67) 885-47-39
Viber
- +380 (50) 585-17-64
- +380 (93) 107-14-94Бухгалтерія
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис товару


















Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Correct Craft |
| Країна виробник | Україна |
| Застібка наволочки | стандартна блискавка |
| Колір | Чорний |
| Наволочка | 1 (шт) |
| Наповнювач | Memory Foam |
| Ортопедичні властивості | Так |
| Форма | Фігурна |
| Розміри подушки | |
| Висота подушки | 6 см |
| Довжина подушки | 45 см |
| Ширина подушки | 38 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 3000 |
| Кількість подушок в наборі | 1 |
| Основний матеріал наволочки | замш на дайвінг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 589,50 ₴










