Київ, вул.Січових Стрільців, 3 (Офіс), Київ, Україна
+380 (67) 885-47-39
+380 (50) 585-17-64
+380 (93) 107-14-94
Опис товару
Столик-візок для білизни медичний АТОН СТ-БТ призначений для розміщення та перевезення постільної білизни всередині приміщень.
Складається з розбірного каркаса на колісних опорах з гальмами, двох полиць та тканинного мішка для білизни.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Атон |
| Країна виробник | Україна |
| Колісні опори | самоорієнтуються, 4 (шт.) |
| Максимальне навантаження на всю конструкцію | 100 кг |
| Призначення | Для перевезення білизни |
| Особливості | Мішок для білизни |
| Полиця | 2 шт. |
| Тип | Медична візок |
| Тип конструкції | Збірно-розбірна |
| Тип опор | Колісні опори |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 29 кг |
| Висота | 1000 мм |
| Довжина | 1080 мм |
| Ширина | 590 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Матеріал полиці | метал |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін експлуатації | 18 міс. |
| Струк служби (не меніше) | 60 міс. |
Інформація для замовлення
- Ціна: 11 800 ₴


