-5%Электроскутер Сitycoco (Сітікоко) Orange Wuxi Jose Electric 2000W 60V20Ah
- В наявності
- Код: 246960
65 087 ₴
61 832,65 ₴
- +380 (50) 585-17-64
- +380 (93) 107-14-94Бухгалтерія
| Виробник | Wuxi Jose Electric |
|---|---|
| Тип пристрою | електроскутер |
| Призначення | для бездоріжжя, для міських поїздок, для щоденних поїздок, для комфортних поїздок |
| Потужність двигуна, Вт | 2000 |
| Максимальна швидкість | 55 км/год |
| Запас ходу | 35 км |
| Акумулятор | 60 В 20 А·год |
| Час повного заряджання | 4 часа |
| Діаметр коліс | 10" |
| Гальма | передні дискові, задні дискові |
| Максимальне навантаження | до 200 кг |
| Вага, кг | 65 |
| Розміри, мм | 1930 х 760 х 1140 |
| Гарантія, міс |
12 |
Електроскутер CITYCOCO Orange Wuxi Jose Electric — сучасний і стильний електричний скутер, призначений для переміщення міською місцевістю. Він обладнаний потужним електромотором потужністю 2000 Вт і батареєю 60V місткістю по 20 Ah, що дає змогу розвивати швидкість до 55 км/год і проїжджати до 35 км на одному заряді.
Під час керування електротранспортом до 3000 Вт не потрібно мати водійські права та реєстраційні документи на нього (згідно з п. 1.10 і 2.13 ПДД). Але радимо мати документи з технічними характеристиками транспортного засобу.
Безщітковий двигун із прямим приводом номінальною потужністю 2000 Вт практично не зношується й дасть змогу тривалий час користуватися скутером без додаткового обслуговування. Скутер має безкамерні, захищені від миттєвого розгерметизації зносостійкі покришки 8 дюймів для руху різними дорожніми покриттями, гарантуючи надійність і безпеку.
Має два комплекти безключового доступу й обладнаний вбудованою протизагінною системою безпеки. Також електроскутер також обладнаний яскравою передньою й задньою фарами для гарантування безпеки в нічний час, а також гальмами дискового типу для швидкої й безпечної зупинки.
Загальне навантаження, яке може витримати електроскутер CITYCOCO Wuxi Jose Electric, становить майже 200 кг, що дає змогу їздити на ньому удвох. Це чудовий вибір для тих, хто шукає екологічно чистий і економний спосіб переміщення містом. Економічно вигідний, екологічний, жодних вихлопних газів та іншого забруднення довкілля.
Основні характеристики:
- Двигун: максимальна потужність 2000W
- Максимальна швидкість: до 55 км/год
- Запас ходу: до 35 км
- Акумулятор: Li-ion 60 V 20 А·год
- Час повного заряджання: 4 години
- Передні гальма: Дискові
- Задні гальма: Дискові
- Максимальне навантаження: до 200 кг
- Екран: Інформаційний LCD-дисплей
- Світлодіодні ліхтарі
- Світлодіодна підсвітка
- Протиугінна система
- Вага: 65кг
- Доступні кольори: червоний, синій, чорний
Комплектація
- Захисне скло
- LED-оптика
- Підніжка для пасажира
- Охоронна сигналізація
- Світлодіодна фара
- Пластикова ніша для речей
- Опорна спинка для пасажира
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
- Ціна: 61 832,65 ₴






