
Тактична сумка — баул 90 л МТР Оксфорд 1000 D MELGO
- Немає в наявності
- Код: MG_SUMKA-90_POLY_MTP
1 817 ₴
- +380 (50) 585-17-64
- +380 (93) 107-14-94Бухгалтерія
MELGO Tactical military bag 90 liters Oxford 1000 D PU MTP
-
Рюкзак — сумка на 90 літрів виготовлена з міцної поліестерової тканини з поліуретановим покриттям.
-
Дуже міцний і надійний. Витримує навантаження до 35 кг
-
Пошитий армованими нитками.
-
Призначений для зберігання і транспортування особистих речей.
-
Підійде для військових і всіх прихильників активного відпочинку та подорожей.
Конструкція
-
Центральне відділення, дві внутрішні й одна зовнішня накладна кишеня на блискавці.
-
Головний відсік укріплений підкладковою тканиною, яка перешкоджає пошкодженню основи під час розміщення великих, важких або грубих предметів.
-
Дві бічні ручки та дві лямки з ущільнювачем.
-
Встановлені якісні спіральні блискавки No8
-
Грудна стяжка лямок для зручного носіння, як рюкзак.
Розміри
-
79 * 39 * 39 см
Вага сумки
-
1,4 кг
Використовувані матеріали
-
фурнітура WOOJIN — 100% нейлон
-
ремінна стрічка — 100% поліестер
-
липучка — 100% нейлон класу А
-
гумка — 100% нейлон
-
тканина Oxford 1000 D PU — 100% поліестер
-
щільність на м2 — 320 г
-
покриття — 1 шар поліуретану
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Melgo |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 1.4 кг |
| Візерунки і принти | Камуфляж |
| За типом конструкції | М'який |
| Кількість лямок | 2 |
| Матеріал | Оксфорд |
| Об`єм | 90 л |
| Особливості | Водовідштовхувальне просочення, Грудна стяжка |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 39 см |
| Довжина | 79 см |
| Ширина | 39 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тканина | Oxford 1000 D |
| Колір | МТР |
- Ціна: 1 817 ₴




